Євген Євтушенко продовжує працювати над новою книгою, будучи госпіталізованим

Субота 01 квітня 2017 08:25
Євген Євтушенко продовжує працювати над новою книгою, будучи госпіталізованим
Фото: Євген Євтушенко

Поет надиктовує рядка своїй дружині, лежачи на лікарняному ліжку

Відомий поет і письменник Євген Євтушенко не в силах припинити написання нових голів майбутнього роману, незважаючи на те, що зараз знаходиться в лікарні в дуже важкому стані.

Собщается, що 84-річний письменник був госпіталізований в лікарню ще 12 березня, проте ЗМІ дізналися про це лише вчора, повідомляє ТАСС.

Як розповіла дружина Євгенія Євтушенко Марина Новікова, його госпіталізація не пов'язана з плановим обстеженням. Будучи у тяжкому стані, письменник надиктовує текст своїй дружині.

"Це роман, хоч і не автобіографічний, але в нього вкраплені багато особисті спогади Євтушенко, переживання, емоції, документальні події з життя", — сказав близький друг сім'ї Михайло Моргуліс.

Нагадаємо, в аувгусте 2015 Євген Євтушенко вже позапланово потрапляв у лікарню. А влітку 2013 року поетові довелося перенести важку операцію-ампутацію правої ноги. Ось уже кілька років поспіль Євтушенко живе і працює викладачем у місті Талса, США.

Тим часом Борис Акунін закликав ввести добровільний "податок на свободу".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся