Євробачення 2017: Росіяни бояться, що на Самойлову чекають підготовлені провокації в Києві

Євробачення 2017: Росіяни бояться, що на Самойлову чекають підготовлені провокації в Києві
Фото: Юлія Самойлова

В зв'язку з вибором РФ свого учасника для конкурсу розгорівся скандал

Росіяни турбуються за безпеку Юлії Самойлової, яка, можливо, приїде до Києва для участі в Євробаченні 2017, якщо СБУ дасть дозвіл. Свої думки з цього приводу вони висловили в ефірі ток-шоу "Нехай говорять".

"Мені дуже страшно за Юлю, бо нас постійно намагаються принизити, нас постійно намагаються зламати. Навіть здорові артисти боятися їхати в Київ. А тут така маленька, тендітна Юля, така смілива Юля", – емоційно сказала одна з глядачок.

Дивитися можна з 40-ї хвилини.

Депутат Держдуми РФ Сергій Боярський, який також був присутній у студії, зазначив, що Євробачення 2017 політизується і перестало бути музичним конкурсом.

"Я впевнений, що ні дивлячись ні на що, український глядач вас прийме, полюбить і ми уникнемо провокацій чи якихось неузгодженостей. Але це залежить від приймаючої сторони, яка зобов'язана узяти на себе гарантію гідного прийому", - сказав він, звертаючись до Юлії Самойлової.

altФото: Учасниця Євробачення 2017 від РФ

Його колега по Держдумі Олена Трофяк висловила стурбованість тим, що в учасниці Євробачення 2017 від РФ буде виключно жіноча група підтримки, оскільки чоловікам з РФ заборонено в'їжджати в Україну від 16 до 60 років.

до Речі, Лоза образився, що пісню Самойлової на Євробачення 2017 написав не він.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся