ru ua

Євробачення 2017: Саакашвілі звинуватив оргкомітет в "договорняках" і брехні

Євробачення 2017: Саакашвілі звинуватив оргкомітет в "договорняках" і брехні Фото: Михайло Саакашвілі (journalist-virt.ru)

Голова Одеської ОДА назвав "договорняком" рішення про проведення пісенного конкурсу у столиці

Губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі обурило те, що пісенний конкурс Євробачення 2017 відбудеться не в Одесі, а в Києві. Про це голова місцевої ОДА заявив на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, рішення членів організаційного комітету це "ще один приклад договорняків і брехні".

"Одесу залишили без Євробачення. Я люблю Київ, але мова не про мою рідну столицю, а про те, що це рішення - ще один приклад договірняків, брехні в очі і повної відсутності державного мислення. Всі ілюзії вже розвіялись і впевнений, що для будівництва Української держави потрібні нові підходи і інші люди. Ну що ж, будемо працювати в цьому напрямку", - сказав Саакашвілі.

Одесу залишили без Євробачення. Я люблю Київ, але мова не про мою рідну столицю, а про ті, що це рішення - ще один прикл...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 9 вересня 2016 р.

Нагадаємо, що конкурс Євробачення 2017 пройде в Києві. Про це заявив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія. Заявки на проведення конкурсу подавали Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків і Херсон.

"При голосуванні 19 голосів було віддано за місто Київ, два голоси - за Одесу, і один - утримався. Ось так ми і вибрали", - розповів Аласанія.

Ареною для проведення Євробачення було вибрано столичний Міжнародний виставковий центр.