ua en ru

Євробачення 2018: Данилко пояснив, чому переміг Ізраїль

Євробачення 2018: Данилко пояснив, чому переміг Ізраїль Фото: Андрій Данилко (instagram.com-v_serduchka)

Пісенний конкурс є святом, на який люди приїжджають відпочивати

Український продюсер Андрій Данилко розповів, що переможниця Євробачення 2018 Нетта Барзілай, готуючи свій номер, опиралася на виступ Сердючки, в якому був азарт і веселощі. Про це повідомляють "Вести".

"Треба зрозуміти, що Євробачення це свято – на нього люди приїжджають відпочивати. Вони не оцінюють вокал і ноти. В одному інтерв'ю Нетти я прочитав, що, готуючи свій номер, вона певною мірою опиралася на виступ Сердючки, тому що це був азарт і веселощі", - сказав він.

Більш того, Данилко уточнив, що не розуміє критеріїв, за яким співаків оцінюють члени журі.

"...оцінки від журі: незрозуміло, за якими критеріями вони оцінюють, і чому саме ці люди сидять там. І в цей раз я не розумію, чому в нашому журі, наприклад, була Христина Соловей? Швидше, в журі повинні бути люди, які брали участь у Євробаченні або мали до цього конкурсу якесь відношення. Мені здалося, що існує якась вказівка повернути конкурс в Стару Європу зі слов'янської частини", - підкреслив він.

Також Данилко уточнив, що в цей раз організатори пісенного конкурсу вирішили змінити ситуацію, коли одні з найбільш високих балів отримують одні і ті ж країни.

"Коли два роки тому ми з Інною Білоконь (сценічна мама Сердючки – ред.) оголошували від України результати голосування, нам було сказано назвати Естонію. Хоча мені їх учасники не сподобалися, і я не розумів, чому їх. Я вважаю, що є все-таки якась установка продюсерів конкурсу. Це все-таки режисура, і з точки зору проведення телеконкурсу це правильно", - уточнив він.

До речі, представника України на пісенному конкурсі Євробачення 2018 MELOVIN в терміналі аеропорту Києва зустрічала юрба фанаток і журналісти.

Хто став переможцем Євробачення 2018 (video.rbc.ua)