ru ua

"Їй 81 рік, вона сердечниця": підозрюваний у ДТП в Харкові почав скаржитися на хвору матір

"Їй 81 рік, вона сердечниця": підозрюваний у ДТП в Харкові почав скаржитися на хвору матір Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок / УНІАН)

Чоловік керував автомобілем Volkswagen Touareg, коли в нього врізався Lexus

Другий підозрюваний у смертельному ДТП у Харкові Геннадій Дронов почав тиснути на жалість і розповідати про хворої матері. Про це повідомляє місцеве видання "Місто Х".

Про те, що його мати – сердечниця, Дронов заявив відразу після оголошення рішення Київського районного суду Харкова про його арешт строком на 42 діб.

"Рішення несправедливе. Ви самі все бачили. Я не розумію, чому така несправедливість. У мене ще мама залишилася сама вдома. Їй 81 рік, вона сердечниця. Я правий на 1000% . Мені просто прикро за наші суди", - сказав він.

"Ми будемо подавати апеляцію. Треба буде, і до європейського суду з прав людини доберемося", - додав Геннадій Дронов.

До речі, у суді розповіли, як підозрюваний у ДТП в Харкові намагався втекти.

"Дізнавшись про те, що його допитуватимуть, Дронов ліг в "швидку". Після виписки вимкнув телефон і позбавив можливості проводити з ним слідчі дії, сховавшись в іншій лікарні. Адвокат також приховував підзахисного і тільки 6 листопада назвав його місце знаходження. За місцем реєстрації Дронов не проживає і де живе – слідству невідомо", - зазначив слідчий.

До цього водій Volkswagen заявив, що за ним стежили.

"Коли я лежав у лікарні швидкої допомоги, то постійно в коридорі біля мене чергували четверо невідомих людей. І вони стежили за мною, навіть коли я виходив подихати свіжим повітрям. В цей час вони комусь дзвонили. Це була не поліція", - сказав Дронов.