ua en ru

"Їй вживили в горло трубку": Надя Дорофєєва просить допомогти важкохворої дівчинці

"Їй вживили в горло трубку": Надя Дорофєєва просить допомогти важкохворої дівчинці Фото: Надя Дорофєєва (facebook.com/nadya.dorofeeva)

Трирічна Маша потребує термінової операції

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва просить допомогти тяжкохворий трирічній дівчинці з Вінницької області. Історію дівчинки і реквізити для збору коштів на операцію Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Надя Дорофєєва розповіла, що у трирічної Маші страшний діагноз, рубцевий стеноз гортані. З-за цього, дівчинка з самого народження змушена дихати через трубку, яку їй вживили в горло.

"Друзі, знайомтеся, дівчинку звати Маша, їй всього 3 роки.З самого народження дівчина задихалася, був ризик, що станеться найстрашніше. Щоб Маша дихала, їй вживили в горло трубку, через яку вона тепер і дихає. Діагноз називається "рубцевий стеноз гортані", - повідомила співачка.

Артистка зізналася, що для неї шоком став той процес, який мама Маші змушена проводити з трубочкою дівчинки, щоб та могла дихати.

"Для мене справжнім шоком став процес, який мама кожні 10 хвилин проводила для малятка: діставала з сумки важкий апарат, і починала з його допомогою через трубочку висмоктувати мокротиння з горла Маші. Було видно, що дівчинка терпить, і їй дуже неприємно. А цю процедуру потрібно проводити 5-6 разів на годину, цілодобово... Інакше дівчинка може просто задихнутися", - написала Дорофєєва і додала, що, Маша дуже позитивна дитина, яка співає і танцює.

"Машка дуже любить мої з Позитивом пісні. Коли ми з @komarovmir приїхали в "Охмадит", вона побачила мене і почала танцювати. А потім наспівувати мої пісні, прямо у мами на руках. Обсипала повітряними поцілунками. Це дуже зворушливо і боляче", - додала артистка.

Для того, щоб врятувати Машу, потрібно зробити операцію в ізраїльській клініці. Її вартість $84000. У батьків дівчинки таких грошей немає, але частина суми вони змогли зібрати по друзям і родичам.

"Ця дівчинка зможе жити, як і всі інші, тільки після операції в ізраїльській клініці за 84 000 доларів. Але дозволити собі таку пластику гортані для доньки проста сім'я з Вінниці не може. Через друзів вони зібрали 31 000, і більше не можуть. Не вистачає цілих 53000. Ми ж з вами вже не раз доводили, що вміємо творити чудеса? Давайте зробимо подарунок цій маленькій зірочці і допоможемо їй жити повноцінно. А добро обов'язково повернеться!",- попросила про допомогу Надя Дорофєєва та опублікувала реквізити для збору коштів.

Приват 5168 7572 8666 1238 Чернецька Тетяна Михайлівна

Р/Р 29244825509100 МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570

Для переказів з інших країн: PayРal: natasha-0508.88@mail.ru одержувач Korol Natalya (обов'язкова відмітка для Маші)

"Їй вживили в горло трубку": Надя Дорофєєва просить допомогти важкохворої дівчинці

Скріншот поста (instagram.com/nadyadorofeeva)

Відомий ведучий Дмитро Комаров також опублікував пост в Instagram з проханням допомогти Маші.

"Ми з вами вже не раз доводили, що можемо впоратися з таким завданням за один день. Сценарій залишається колишнім – думаємо, від чого непотрібного могли б відмовитися на травневі: пляшки вина або пакета соку, літра бензину або буквально однієї чашки кави. Навіть 3-5 гривень – вже допомога, тому що у нас инстаграмі і фб вже більше мільйона. Так що навіть якщо кожен 20-й перерахує 1 долар – ми переможемо болячку, добро обов'язково повернеться", - написав Комаров.

"Їй вживили в горло трубку": Надя Дорофєєва просить допомогти важкохворої дівчинці

Скріншот поста (instagram.com/komarovmir)

До речі, Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини.

Рекомендуємо подивитись: Хайп-таксі #20: скільки грошей потрібно на відпустку

Відео: video.rbc.ua