ru ua

Facebook розкрив користувачам секрет, як правильно користуватися соцмережею

Facebook розкрив користувачам секрет, як правильно користуватися соцмережею Фото: Facebook (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо, хто з користувачів почувається гірше і чому

Facebook розсекретив вплив соцмережі на самопочуття користувачів після проведеного дослідження. Про це розповіли Гінзберг і Мойра Бурке в офіційному блоге компанії.

Дослідники прийшли до висновку, що настрій користувачів залежить від того, що саме вони роблять в соцмережі. Люди, які читають новинну стрічку Facebook, до кінця дня відчувають себе набагато гірше ніж ті, хто просто спілкується з друзями.

Повідомляється, що дослідження провели в групі випадково вибраних студентів Мічиганського університету. Перша група була зобов'язана читати новинну стрічку, а друга публікувати пости і "чатитися" із друзями. До вечора студенти з першої групи відчували себе значно гірше: пасивне час у соцмережі виявилося стомлюючим, а активне спілкування, навпаки, піднімало настрій користувачам.

Результати іншого дослідження показали, що люди, які щонайменше вдвічі частіше середнього ставили "лайки" в Facebook, страждають великою кількістю психічних розладів.

Дослідники прийшли до висновку, що соцмережа впливає на психіку людини залежно від того, яким саме чином вона використовується. Негативний вплив мала пасивне читання летны новин, а спілкування з друзями – допоможе правиться зі стресом і депресією.

Is Social Media Good or Bad for Well-Being?

Опубліковано Facebook 13 грудня 2017 р.

Відео: Вплив соцмереж на користувачів (facebook.com/facebook)

До речі, "Квартал 95" жорстко розіграв популярну українську співачку.