Фаріон закликала позбавити роботи та освіти всіх російськомовних українців

STYLERLIFE        18.11.2016 - 14:49
Фото: Ірина Фаріон (zn.ua)
Фото: Ірина Фаріон (zn.ua)

На думку Ірини Фаріон, не варто звертати уваги на "якихось дивних людей"

Всіх російськомовних громадян України потрібно позбавити права на освіту і роботу. Про це заявила скандальна екс-депутат Верховної Ради Ірина Фаріон в ефірі "Радіо Свобода".

"Путін йде сюди з якою мотивацією? З дуже простою. Він захищає "російськомовне населення". Ми на них абсолютно не повинні звертати уваги - ми повинні вперто робити свою справу. Це громадяни України, які повинні виконувати закон. А закон - це 10-та стаття Конституції України. А якщо ти не виконуєш закон, ти не повинен отримувати освіту, роботу. До яких пір ми ще будемо звертати увагу на якихось дивних людей, які ніяк не можуть інтегруватися в українське суспільство?" - заявила Фаріон.

Також вона додала, що головна функція мови - не комунікація, а створення нації.

Зазначимо, що у статті 10 Конституції України зазначено: "Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування".

Раніше львів'янин змусив Раду переводити всі виступи депутатів на українську мову.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top