Фаріон закликала позбавити роботи та освіти всіх російськомовних українців

STYLERLIFE        18.11.2016 - 14:49
Фото: Ірина Фаріон (zn.ua)
Фото: Ірина Фаріон (zn.ua)

На думку Ірини Фаріон, не варто звертати уваги на "якихось дивних людей"

Всіх російськомовних громадян України потрібно позбавити права на освіту і роботу. Про це заявила скандальна екс-депутат Верховної Ради Ірина Фаріон в ефірі "Радіо Свобода".

"Путін йде сюди з якою мотивацією? З дуже простою. Він захищає "російськомовне населення". Ми на них абсолютно не повинні звертати уваги - ми повинні вперто робити свою справу. Це громадяни України, які повинні виконувати закон. А закон - це 10-та стаття Конституції України. А якщо ти не виконуєш закон, ти не повинен отримувати освіту, роботу. До яких пір ми ще будемо звертати увагу на якихось дивних людей, які ніяк не можуть інтегруватися в українське суспільство?" - заявила Фаріон.

Також вона додала, що головна функція мови - не комунікація, а створення нації.

Зазначимо, що у статті 10 Конституції України зазначено: "Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування".

Раніше львів'янин змусив Раду переводити всі виступи депутатів на українську мову.

On Top