ua en ru

"Фашистські" злочинці": український телеканал потрапив в скандал у зв'язку з 9 травня (відео)

"Фашистські" злочинці": український телеканал потрапив в скандал у зв'язку з 9 травня (відео) Фото: Олександра Синиці / УНІАН

У мережі обурені словами ведучих під час святкового концерту

Телеканал "Інтер" знову потрапив у скандал. 9 травня в ефірі покажуть концерт, під час якого ведучі виголосять промову про "фашизм" в Україні. Фрагмент концерту був опублікований на сторінці "Баба і кіт" Facebook.

"А ось шматочок відео, яке покаже телеканал "Інтер" 9 травня. Починаємо хвилюватися за долю телеканалу, щоб блискавка в нього випадково не потрапила", - сказано у підписі до відео.

"Фашистські" злочинці": український телеканал потрапив в скандал у зв'язку з 9 травня (відео)

Скріншот поста (facebook.com/babaandkit)

На записі чутно, як провідні вимовляють мова про "фашистів" в Україні, іменами яких називають вулиці.

"І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами "фашистських" злочинців, а їх портрети безкарно проносили у факельній ході по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників. І нехай іноді нам здається, що всі проти нас, що ми чужі у своїй країні, але це не так. Нас – багато, нас сотні в цьому залі і мільйони перед екранами телевізорів", – сказали ведучі.

Відео: Фрагмент концерту на "Інтері" (facebook.com/babaandkit)

"Ми! Це наша Україна, яка була окупована і яка перемогла, незважаючи ні на що. Ми це пам'ятаємо. Ми це знаємо. Для нас ніхто не забутий і ніщо не забуто", - додали вони.

У мережі обурені інцидентом.

"Куди дивиться СБУ?! Люди, що відбувається? Викинути це сміття з ефіру назавжди, без права на ліцензію!" – пишуть розгнівані користувачі.

"Вже час спровадити цю інтеровську гниль надовго за ґрати", - додали вони.

"А тисячі українців оплакують своїх загиблих Героїв сьогодні... І в цих гнид інтерівських ворушаться їх жала, грім небесний може бути не тільки у вигляді блискавки", - зазначили в мережі.

"Фашистські" злочинці": український телеканал потрапив в скандал у зв'язку з 9 травня (відео)

Раніше український телеканал попався на трансляції заборонених фільмів.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну