Філарет закликав політиків не йти за російським сценарієм розхитування країни

STYLERLIFE        18.11.2016 - 17:16
Фото: Патріарх Філарет (ukrnationalism.com)
Фото: Патріарх Філарет (ukrnationalism.com)

Предстоятель УПЦ КП зазначив, що церква не підтримує рухи, спрямовані на дестабілізацію України

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій подякував за молитву і дії, спрямовані на об'єднання українського народу.

Глава держави зазначив, що на цьому тижні планувалися масові акції для дестабілізації ситуації всередині України, в тому числі із застосуванням російських грошей і технологій.

"Хочу подякувати за мудрість український народ. В Біблії сказано, що будинок, який розколюється зсередини, не встоїть. Ваші слова та дії, які дозволяють пастви тримати єдність України у ці непрості часи, дуже цінні", - підкреслив президент.

Також Порошенко подякував святим отцям і релігійним організаціям за підтримку.

У свою чергу, керівники церков і релігійних організацій наголосили, що роблять все можливе для підтримки України і моляться за єдність українського народу.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет наголосив, що Церква не підтримує рухи, спрямовані на дестабілізацію України.

"Ми розуміємо, що агресор зброєю Україну вже не візьме, тому зараз хоче зруйнувати Україну зсередини. Наші недалекоглядні політики не розуміють, що вони роблять і що є головним на сьогоднішній день для України. Не кількість місць в парламенті, а зберегти Україну як незалежну державу. Бо якщо не буде, не дай Бог, незалежної держави, то в якому парламенті вони будуть? Який сенс такої боротьби? Всі наші сили, всі сили політиків повинні бути направлені на головне - на збереження Української держави", - наголосив Патріарх Філарет.

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій наголосив, що Церква завжди підтримувала цілісність України і єдність українського народу.

"Ми будемо робити все для того, щоб це зберігалося, щоб проблеми, які ми маємо, були ліквідовані", - зазначив він.

Петро Порошенко також вкотре наголосив на важливості створення Єдиної української помісної православної церкви.

"І як віруюча людина, і як громадянин молюся і мрію про єдність нашої Церкви", - сказав гарант.

Раніше первосвященик греко-католиків України назвав головне завдання військових капеланів.

On Top