ru ua

Фінансовий гороскоп: які знаки Зодіаку розбагатіють у березні

Фінансовий гороскоп: які знаки Зодіаку розбагатіють у березні Грошовий гороскоп (ілюстративне фото)

Грошовий гороскоп обіцяє неймовірну удачу представникам деяких знаків Зодіаку

Фінансовий гороскоп на березень 2019 року обіцяє солідну грошову удачу деяким знакам Зодіаку.

Вкрай вдалим в грошовому плані, кажуть астрологи, перший місяць весни стане для Овнів, Раків і ще деяких знаків. Яких саме - читайте в нашому гороскопі.

Овен

У березні Овни використовують свої найкращі ділові якості для підвищення доходу і зміцнення позицій. Ви будете весь місяць перебувати у відмінному настрої, що підвищить працездатність і забезпечить мотивацію. Тому ставте перед собою найбільш серйозні фінансові цілі. Успіх вам гарантований!

Рак

У березні ви опинитеся в дуже виграшному становищі. Зірки обіцяють Ракам вкрай сприятливий період - прийшла пора зробити фінальний ривок! Особливо гроші будуть вас переслідувати з 5 по 28 березня. Головне, уникайте грошових авантюр (від походів у гральні зали і ставок у березні постарайтеся відмовитися).

Лев

Перший місяць весни відзначений позитивними змінами в грошовій сфері і для Левів. Намітьте цілі, а підтримка Фортуни вам буде забезпечена. Гроші в цьому місяці зароблаться швидко і для цього не доведеться докладати будь-яких титанічних зусиль.

Стрілець

Цей місяць - особливо вдалий період для Стрільців: можете планувати на березень найважливіші справи. Особливо постарайтеся скласти цей список до 5 числа - потім можна буде віддатися течії. Нові горизонти, а разом з ними - нові фінансові надходження.

Водолій

Венера в знаку Водолія обіцяє вам удачу в грошових питаннях. Але для того, щоб здобути максимальну фінансову вигоду в цьому місяці астрологи радять вам привести до гармонії внутрішній стан.

Всім іншим знакам Зодіаку фахівці радять бути уважними щодо фінансів і закликають до суворої економії.

До речі, гороскоп на початок весни підкаже всім знакам Зодіаку, що робити, щоб досягти поставлених цілей.