Фонд дочки Путіна отримав попередження за порушення закону

Фонд дочки Путіна отримав попередження за порушення закону
Фото: Катерина Тихонова (navalny.com)

Організація повинна його усунути до 18 вересня, інакше отримає штраф

Міністерство юстиції РФ оголосило попередження фонду "Міждисциплінарні ініціативи в галузі природничих і гуманітарних наук" (ФМІ), співвласником якого вистапает дочка Володимира Путіна Катерина Тихонова. Про це повідомляє сайт "Співрозмовник".

В міністерство юстиції був відправлений запит про те, що фонд не подає необхідну за законом звітність. Тепер організація повинна усунути порушення до 18 вересня. В іншому випадку фонд оштрафують на 2 тис. руб. або ліквідує через суд.

Нагадаємо, у Росії пропонують почати випуск грошових банкнот з портретом Путіна.

Пропозиція надійшла від асоціації підприємців з розвитку бізнес-патріотизму "Аванті", радником голови якої є дочка прес-секретаря президента Росії Єлизавета Пєскова.

"Аванті" направила звернення на адресу голови Центробанку Ельвіри Набіулліної з проханням здійснити лімітований випуск пам'ятної банкноти номіналом 10 тис. руб., присвячений діяльності президента Росії Володимира Путіна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся