ua en ru

Фото були зроблені 5-6 років тому: лісники з Закарпаття заперечують причетність до вбивства у рисі

Фото були зроблені 5-6 років тому: лісники з Закарпаття заперечують причетність до вбивства у рисі Фото: Рись (pixabay.com/ru/users/Mrovek)

Напередодні в мережі з'явилися знімки чоловіків з убитою твариною

Лісники з Закарпаття кажуть Володимир і Михайло Кабаль стверджують, що не мають відношення до вбивства червонокнижної рисі. Про це повідомляє ТСН.

За їх словами, п'ять або шість років тому вони поверталися з полювання і побачили машину, в якій лежало мертве тварина. Водій сказав, що рись вибігла на дорогу і він її збив.

Оскільки рись – рідкісна тварина, занесена в Червону книгу, лісники вирішили сфотографуватися з трупом в лісі.

Відео: Лісники кажуть, що не вбивали рись (tsn.ua)

За їх словами, в соцмережі знімки поширив заступник голови товариства мисливців "Грінвуд" Василь Шемота. Кабаль стверджує, що той зупинив їхню машину, побив і забрав фотоапарат.

При цьому Шемота каже, що випадково знайшов фотоапарат 11 листопада на землі. Він наголосив, що не довіряє поліції, тому не віддав знахідку правоохоронцям, а залишив собі.

Раніше в мережі спливли подробиці про вбивцю червонокнижної рисі з Закарпаття.

Виявилося, що Михайло Кабаль, який похвалився у соцмережі вбивством червонокнижної рисі, виявився не просто сином лісничого з Рахівського лісового господарства, а депутатом Рахівської міської ради.

У коментарях користувачі висловили своє обурення інцидентом.

"Сволота. Думає, якщо депутат, то йому все дозволено. Його робота – служити народу. Заберіть у нього мандат і заведіть кримінальну справу за Статтею 229 "Жорстоке поводження з тваринами", - написали в мережі.