Виявилося, що чим багатша країна, тим нижче температура приміщення
середній температурний режим +20 градусів і вище, в Україні, США, Румунії та Росії. До таких висновків прийшли журналісти видання "Слово і Діло".
Такі показники пов'язані з кліматом, так і з самими низькими цінами на газ. В США використовують переважно газові котли, а в Україні, РФ та Румунії – індивідуальне або централізоване газове опалення.
Серед європейських країн, не рахуючи РФ, в Україні найнижчі ціни на газ і світло: газ - $0,24 за 1 куб. м, світло – $0,05 за 1 кВТ.
Найдорожчий газ серед європейських країн в Іспанії - $1 за 1 куб. м. Тут використовують електричне опалення індивідуальне. Іспанці воліють, щоб у них вдома було не менше +18 градусів. Така ж температура звична для поляків, словак, австрійців, чехів і данців.
У Франції, Німеччині, Італії і Хорватії найчастіше використовують альтернативні джерела енергії - тирсу, палети, сонячні батареї і котів, яких рекомендують заводити, щоб грітися разом з ними.
Інфографіка (slovoidilo.ua)
Найбільш морозостійкими виявилися жителі Великобританії. Взимку середня температура в будинках становить +15 градусів. Британці свідомо економлять. Вони опалюють своє житло індивідуальними газовими котлами.
Аналітики помітили, що чим багатша країна, тим нижче температура житла. Але це не стосується США, оскільки тут вистачає свого газу, щоб опалювати будинки.
До речі, житель Запоріжжя обігріває будинок пивними бляшанками.