ua en ru

Геї в армії: ветеран АТО з ЛГБТ-спільноти розповів свою історію

Геї в армії: ветеран АТО з ЛГБТ-спільноти розповів свою історію Колаж РБК-Україна

В армії чоловік приховував, що він - гей

В мережі розповіли історію про бійця АТО з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Про це передає "Українська правда".

31-річний Віктор Пилипенко воював у складі добровольчого батальйону "Донбас".

Зараз він створив групу "Військові ЛГБТ та їх союзники", куди запрошує ЛГБТ-ветеранів і ветеранок, а також тих, хто воює зараз.

Віктор вже зробив камінг-аут, тобто зізнався всім у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації.

"Я зробив камінг-аут у себе на Фейсбук-сторінці. Мої друзі, в тому числі і з батальйону, відреагували нормально. Все ніби ок – хтось каже круто, хтось відмовчується, але це теж добре", - каже ветеран АТО.

Оскільки хлопець знає англійську і французьку мови, під час службм йому часто доводилося давати інтерв’ю іноземним ЗМІ. Він навіть отримав позивний "Француз".

В армії Віктор приховував, що він - гей.

"Тільки мій найближчий друг уже десь наприкінці здогадався. Він дуже наполегливо розпитував, чи є в мене дівчина, а я відбріхувався весь час. Причому брехав дуже неоковирно. Навіть не придумав, що треба придумати їй ім’я чи якусь фотку скачати. Мені доводилося… бути з проститутками, щоб ніхто мене не запідозрив. Бо було б дивно, що всі – так, а я ховаюся в кутку. Я не хотів, щоб мене викрили. Думав, що це могло би зіпсувати нашу дружбу",- зізнався Пилипенко.

Боєць мріє, щоб в Україні можна було не боятися спокійно висловлювати свою точку зору і життєву позицію.

"На ЛГБТ темі послизається будь-який тоталітаризм. Русскій мір ловить облизня саме на цій темі – скрєпи ламаються. Думаю, серед скрєпних росіян багато геїв, але вони не можуть робити камінг-аути. А ми можемо, щоб не жити в брехні. Наскільки все було б простіше, якби я міг зі своїм хлопцем пройтися за ручку", - підсумовує він.

Раніше у мережі розповіли незвичайну історію про те, як жінка-трансгендер знялася з обліку у військкоматі в зв'язку зі зміною статі.

Також повідомлялося, що в Одесі співробітники правоохоронних органів затримали двох молодих людей спортивної статури за напад на учасників маршу рівності.

Ще ми розповідали, що в Києві невідомі побили двох хлопців через те, що вони пили вино, а не пиво, тому що "пиво — це чоловічий напій".

Как прошел ЛГБТ-прайд в Киеве