ua en ru

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркет

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркет Фото: Автомобіль (pixabay.com)

Користувачі соцмережі зафіксували чергового порушника паркування

В соціальній мережі шоковані поведінкою власника іномарки в Києві, який припаркував свій транспортний засіб навпроти входу одного столичного супермаркету, перегородивши нормальний вихід і вхід для відвідувачів магазину. Відповідні фото опублікував громадський активіст і засновник інтернет-порталу dtp.kiev.ua. Влад Антонов на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні у нас ексклюзивний герой паркування в Києві. Припаркував свій БМВ навпроти входу в супермаркет Новус. Ваші коментарі, шановні читачі? Фото з Facebook-сторінки Тетяни Рудюк", - підписав свій пост Антонов.

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркетСкріншот поста облікового запису facebook.com/dtpua

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркет

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркет

Фото: Паркування в Києві (facebook.com/dtpua)

Зазначимо, що інтернет-користувачі активно прокоментували пост активіста:

"Є механізм як за таку парковку можна оштрафувати? Якщо так, викликати поліцейських, блокувати виїзд, штрафувати. І не розводити дискусії та суперечки з порушником. Зафіксували, Пред'явили, Склали протокол", - написав Lortkipanidze Mikhail.

"Пора вже робити ряди між прилавками ширше, а то еліті впадло вже виходити з авто скоро буде", - зауважив Ivan Galagan.

"Ну а чого, думаю він би не проти і всередину заїхати, якщо б можна було, що б взагалі не виходити з машини", - пише Ірина Чанова.

"Герой паркування": у мережі обговорюють власника BMW, який залишив авто прямо біля входу в супермаркетСкріншот коментарів поста facebook.com/dtpua

Нагадаємо, у мережі показали, як в Україні карають "героїв паркування". У Хмельницьку придумали спосіб боротьби з автохамами. Так, жінка-водій, яка припаркувалася на місці для інвалідів, забрала свою машину вже з подряпинами.