ua en ru

"Загибель 10 тисяч росіян": на росТБ відзначилися новим фейком про Україну

"Загибель 10 тисяч росіян": на росТБ відзначилися новим фейком про Україну Колаж РБК-Україна

Російський політик безпідставно звинуватив Україну у військових злочинах

На російському ТБ влади РФ відзначилися черговим істеричним звинуваченням на адресу України. Так, голова комітету Державної Думи Росії з освіти і науки В'ячеслав Ніконов заявив, що Україна відповість у трибуналах за "вбивства 10 тисяч росіян на Донбасі". Про це він говорив в ефірі пропагандистської передачі на каналі "Росія 1", передає "Обозреватель".

"Що стосується повернення правового поля і міжнародних трибуналів, то, звичайно, вони будуть чекати тих, хто винен у загибелі 10 тисяч росіян на Донбасі. Ось ці "військові злочини київського режиму", безумовно, не залишаться безкарними", - істерично заявив Ніконов.

Російський політик бурхливо відреагував на заяву українського дипломата Вадима Трюхана про те, що Росія у світовій політиці перетворилася в "мальчиша-плохиша".

"Мальчиш-плохиш — це продатися за банку варення і кошик печива. Це про вас (Україну), це не про нас. Росія ніколи нікому не продавався і продаватися не буде", - додав росіянин.

Це далеко не перше необґрунтоване звинувачення на адресу України з боку російських і втікачів українських політиків, лояльних Путіну.

Раніше на росТБ звинуватили Україну у відмові від Криму і Донбасу. Про це в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на телеканалі ТВЦ заявив, що втік у Росію екс-нардеп Спиридон Кілінкаров.

Протести у Вірменії: що відбувається в країні