Загибель курсанта в Харкові: з'явилася дивна розбіжність у смерті 19-річного хлопця

Загибель курсанта в Харкові: з'явилася дивна розбіжність у смерті 19-річного хлопця
Фото forum.guns

Батько загиблого озвучив іншу версію причини смерті курсанта

Батько загиблого курсанта Харківського національного університету повітряних сил Дмитра Зобніна Сергій Зобнина заявив, що його син не покінчив з собою, а був убитий співробітниками. Про це передає NewsRoom.

Вбитий горем батько повідомив, що тіло загиблого курсанта знайшли в коридорі корпусу "Б", де в той момент перебував днювальний і не міг не почути постріл. При цьому між передбачуваним самогубством і часом виявлення тіла минуло три години, протягом яких зловмисники могли знищити докази.

"Підозри в тому, що сина вбили, у мене виникли майже відразу. Я попросив перевірити на сліди пороху одяг тих, хто був з ним у патрулі, але нічого цього не зробили. Інші хлопці мені говорили, що чули підозрілий шум близько 19:30, а труп виявили лише в 22:30. Я впевнений, що за цей час причетні прибрали всі сліди", - вважає Сергій Зобнина.

Батько загиблого стверджує, що ніяких причин здійснювати самогубство в його сина не було.

За словами Сергія Зобніна, в день трагедії хлопець поводився як зазвичай, і твердження про те, що курсант був у пригніченому стані - брехня.

"Вранці у нього зламався ноутбук, Діма взяв гроші і відніс його в ремонт, потім підстригся, купив поїсти на три дні. Хіба так робить людина, у якого все погано і який планує покінчити з собою?" – каже батько курсанта.

За його словами, можливою причиною події могла бути нетерпимість сина по відношенню до наркотиків. Загиблий розповідав близьким, що в частині нерідко вживають заборонені речовини Сергій вважає, що з-за цього у нього відбувалися конфлікти з товаришами по службі. Один з них міг закінчиться для хлопця трагічно.

Загибель курсанта в Харкові: з'явилася дивна розбіжність у смерті 19-річного хлопцяФото na.mil.gov.ua

Чоловік каже, що поліція не хоче розглядати цю версію і наполягає на самогубство.

Повідомляється, що 19-річний Дмитро Зобнина навчався в Харківському університеті повітряних сил на інженера-механіка. За словами батька, проблем з навчанням у курсанта не було, хоча він і вважав, що частина предметів не стане в нагоді в подальшому житті. Дмитро також захоплювався спортом і намагався тримати себе у формі. У 2017 хлопець представляв свій вуз на параді на честь Дня Незалежності в Києві і планував повторити цей успіх в поточному році.

Нагадаємо, що 28 січня покінчив життя самогубством курсант Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся