ru ua

Загибель Захарченко: стали відомі дата і місце проведення похорону ватажка "ДНР"

Загибель Захарченко: стали відомі дата і місце проведення похорону ватажка "ДНР" Фото: Олександр Захарченко (av-zakharchenko.su)

Похоронна церемонія пройде в будівлі одного з донецьких театрів

Стало відомо, що прощальна церемонія з "лідером" незаконно окупованого Донецька Олександром Захарченко буде проведена 2-говересня. Так, похорони пройдуть в будівлі Донецького театру опери і балету. Про це повідомляється в онлайн-виданні "Новини Донбасу".

В повідомленні назвали день похорону ватажка бойовиків Захарченко: "Похорон Захарченко заплановані на друге вересня. Прощальні заходи будуть організовані в Донецькому театрі опери та балету".

Варто відзначити, що сепаратисти оголосили триденний траур у зв'язку із загибеллю свого голови: "Початок навчального року на непідконтрольної українському уряду території Донецької області розпочнеться із запізненням на три дні - 4 вересня. Це пов'язано із загибеллю глави угрупування "ДНР" Олександра Захарченко".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в так званому "ДНР" працівників бюджетної сфери у примусовому порядку зобов'язали з'явитися на похорон Захарченко разом з сім'ями.

Раніше стало відомо, що Пєсков сказав, що вбивство Захарченко підвищить напруженість на Донбасі.

Також ми писали, що в "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченко оголошений траур і скасували шкільні лінійки.

Рекомендуємо подивитись:

Відео: (video.rbc.ua)