Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"

STYLERLIFE        17.10.2016 - 14:30
Фото: Покійний Моторола і бойовик Гіві (uapress.info)
Фото: Покійний Моторола і бойовик Гіві (uapress.info)

Чому вбито не Гіві, а Моторола? І хто стане наступним? Соцмережі вибухнули обговоренням смертей бойовиків

Бойовик Моторола загинув у Донецьку 16 жовтня. Керівництво ДНР в смерті свого військового командира звинувачує українських диверсантів. В СБУ заявляють, що Павлова (Моторолу) ліквідували в результаті зачистки спецгрупою ФСБ, а в мережі активно обговорюють, хто з ватажків невизнаної республіки може стати наступною жертвою. Одним з перших згадують іншого лідера бойовиків - Гіві.

Командир "повстанців" Гіві на черзі

Відомий "ополченець" Гіві, можливо, буде наступною жертвою "списку ФСБ", вважають деякі. Користувачі соцмереж радять терористові починати готуватися".

Фото: Соцмережі називають Гіві наступною жертвою (скріншоти facebook.com)

З біографії Гіві

Михайло Сергійович Товстих (Гіві) народився в Іловайські. Служив в ЗСУ, прізвисько узяв під час служби в армії в честь діда-грузина.

За військовою спеціальністю Гіві – командир танка. Після армії працював промисловим альпіністом, водієм на канатному заводі.

З травня 2014 року вступив в ряди "ополчення" ДНР, очолив батальйон бойовиків "Сомалі". Терорист Гіві брав участь в окупації Слов'янська, боях за Донецький аеропорт і Іловайськ.

Чому вбили Моторолу, а не Гіві: думки експертів

Командир "Спарти" Моторола і сепаратист Гіві - одні з найбільш "яскравих" і впізнаваних осіб самопроголошеної ДНР. Однак, на думку експертів, вбили саме Моторолу, тому що він мав політичний вплив у Донецьку, а терорист Гіві не втручався в політику і брав участь тільки в фронтового життя "молодої республіки". Смерть Арсенія Павлова могла стати наслідком внутрішніх розборок збройних структур ДНР в боротьбі за владу.

За іншою версією, вбивство Мотороли – результат операції по зачистці, проведене російськими спецслужбами. В даному випадку, цілком ймовірно в Гіві в списку ФСБ – наступний. Політексперт Юрій Романенко на своїй сторінці у Facebook висловив думку, що всі польові командири з часом зникають. Бойовик "ополчення" Моторола, сепаратист Гіві, нинішній глава ДНР Захарченко зацікавлені в продовженні війни і перестали відповідати вимогам російського керівництва.

 

Всі польові командири рано чи пізно зникають. Це аксіома. Тому що починають заважати великим гравцям закривати свої ...

Опубліковано Yuriy Romanenko 16 жовтня 2016 р.

 

On Top