ua en ru

Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"

Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ" Фото: Покійний Моторола і бойовик Гіві (uapress.info)

Чому вбито не Гіві, а Моторола? І хто стане наступним? Соцмережі вибухнули обговоренням смертей бойовиків

Бойовик Моторола загинув у Донецьку 16 жовтня. Керівництво ДНР в смерті свого військового командира звинувачує українських диверсантів. В СБУ заявляють, що Павлова (Моторолу) ліквідували в результаті зачистки спецгрупою ФСБ, а в мережі активно обговорюють, хто з ватажків невизнаної республіки може стати наступною жертвою. Одним з перших згадують іншого лідера бойовиків - Гіві.

Командир "повстанців" Гіві на черзі

Відомий "ополченець" Гіві, можливо, буде наступною жертвою "списку ФСБ", вважають деякі. Користувачі соцмереж радять терористові починати готуватися".

Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"

Гіві наступний: мережа про подальші жертви в "списку ФСБ"

Фото: Соцмережі називають Гіві наступною жертвою (скріншоти facebook.com)

З біографії Гіві

Михайло Сергійович Товстих (Гіві) народився в Іловайські. Служив в ЗСУ, прізвисько узяв під час служби в армії в честь діда-грузина.

За військовою спеціальністю Гіві – командир танка. Після армії працював промисловим альпіністом, водієм на канатному заводі.

З травня 2014 року вступив в ряди "ополчення" ДНР, очолив батальйон бойовиків "Сомалі". Терорист Гіві брав участь в окупації Слов'янська, боях за Донецький аеропорт і Іловайськ.

Чому вбили Моторолу, а не Гіві: думки експертів

Командир "Спарти" Моторола і сепаратист Гіві - одні з найбільш "яскравих" і впізнаваних осіб самопроголошеної ДНР. Однак, на думку експертів, вбили саме Моторолу, тому що він мав політичний вплив у Донецьку, а терорист Гіві не втручався в політику і брав участь тільки в фронтового життя "молодої республіки". Смерть Арсенія Павлова могла стати наслідком внутрішніх розборок збройних структур ДНР в боротьбі за владу.

За іншою версією, вбивство Мотороли – результат операції по зачистці, проведене російськими спецслужбами. В даному випадку, цілком ймовірно в Гіві в списку ФСБ – наступний. Політексперт Юрій Романенко на своїй сторінці у Facebook висловив думку, що всі польові командири з часом зникають. Бойовик "ополчення" Моторола, сепаратист Гіві, нинішній глава ДНР Захарченко зацікавлені в продовженні війни і перестали відповідати вимогам російського керівництва.

Всі польові командири рано чи пізно зникають. Це аксіома. Тому що починають заважати великим гравцям закривати свої ...

Опубліковано Yuriy Romanenko 16 жовтня 2016 р.