Голова Генічеського району назвав Путіна "Юдою в квадраті"

STYLERLIFE        19.11.2016 - 14:29
Фото: Володимир Путін на обкладинці (twitter.com)
Фото: Володимир Путін на обкладинці (twitter.com)

Чиновник вважає, що замість пропагандистських заяв про подачу блакитного палива в місто росіяни повинні передати Україні газосховище

Розв'язавши війну Росії з Україною, президент РФ Володимир Путін гідний називатися "Іудою в квадраті". Таку заяву зробив Олександр Воробйов, голова Генічеської районної адміністрації Херсонської області.

"Я вважаю, що за все, що він (Путін – ред.) зробив, за ці смерті, за десятки тисяч загиблих з обох сторін, за страждання безневинної мирного населення, за те, що він підняв руку на братній народ, він Юда в квадраті! Тому я про свої слова не шкодую. Я кажу правду. Я офіцер. Я служив і навчався в СРСР. І ці ж офіцери, на яких країна, СРСР, витрачала гроші, сьогодні я бачу, як вони стоять на Донбасі з тієї сторони і кажуть мені, люди з вищою освітою, що вони йдуть нас захищати! Я кажу: ви з глузду з'їхали! Від кого?! Ми ні на кого не нападаємо. У нас тут все спокійно. Дайте нам жити спокійно, не чіпайте Україну", - сказав чиновник в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Раніше Воробйов вже публічно називав Путіна "зрадником", "демоном, який спустився з небес" і "Юдою".

Нагадаємо, що Путін розпорядився почати постачання газу в місто Генічеськ Херсонській області за нібито проханням місцевих жителів, але Воробйов заявив, що подача газу в Генічеський район з Криму повністю відсутня.

До речі, голова Генічеського району Воробйов раніше так прокоментував фейкові поставки газу з РФ: "Нехай вони зі своєю псевдопомощью горять у пеклі!".

On Top