ua en ru

На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)

На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото) Колаж РБК-Україна

Через серцевий напад на тлі стресу померла мати одного із співробітників супермаркету

В Одесі представники однієї з ретейлових мереж вчинили напад на супермаркет конкурентів, який розташований на вулиці Паустовського, 19. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

За інформацією постраждалих, приводом для нападу стала судова плутанина з орендою даного приміщення.

На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)

Погром в супермаркеті (фото: 048.ua)

На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)

Погром в супермаркеті (фото: 048.ua)

Як пише сайт 048.ua, напади молодиків на цей супермаркет вже відбувалися двічі. Перший раз погром стався на очах у покупців і персоналу. Вдруге 50 осіб забарикадувалися в приміщенні, знищили торгове обладнання, розкрили і обікрали касові сейфи, зіпсували і пошкодили товар.

На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)На очах у покупців: в Одесі конкуренти розгромили супермаркет (фото)

Напад на одеський супермаркет (фото: usionline.com)

Обидва рази інцидент вдавалося вирішити при допомоги поліції. Однак, після останнього захоплення, через серцевий напад на тлі стресу померла мати одного із співробітників супермаркету. Компанія прийняла рішення про його закриття.

"За фактом нападу було подано дві заяви в поліцію, а також складені акти про завдані збитки", - розповіли представники супермаркету.

Відомо, що приміщення на Паустовського, 19 перебував у заставі банку "Порто-Франко", який тепер є власником приміщення. Зі свого боку, банк "Порто-Франко" надав право оренди даного приміщення іншій компанії (не афілійованій з торговою мережею, супермаркет якої і був рознесений "тітушками").

Раніше в Києві на будмайданчику сталася бійка між "азовцями" і "тітушками".

Скільки грошей потрібно українцям для життя?