ua en ru

У глухівському лісі знайдено тіло слідчого, пов’язаного з контрабандою, - журналіст

У глухівському лісі знайдено тіло слідчого, пов’язаного з контрабандою, - журналіст Фото: Журналіст вважає, що справу можуть спустити "на гальмах" (polit.ru)

Згідно з повідомленням, слідчого пов’язували з контрабандою, що проходила через Новгород-Сіверську і Глухівську митницю

Останки тіла, що було знайдено нещодавно у лісі під Глуховом належать слідчому Ямпільської районної прокуратури Вадиму Тятюшкіну, який зник "за невизначених обставин".

Про це на власній сторінці Facebook повідомив журналіст сумського прес-клубу Олексій Захарченко.

90-ті повертаються? Мені здається, можна знак питання вже не ставити :( Маємо ситуацію, яка вийшла на поверхню – історію...

Опубліковано Olexij Zakharchenko 2 листопад 2016 р.

“Маємо ситуацію, яка вийшла на поверхню – історію з останками людини в глухівському лісі. Судячи з деякої інформації, ці останки належать слідчому Ямпільської районної прокуратури Вадиму Тятюшкіну, який зник "за невизначених обставин”, - пише журналіст.

Згідно з повідомленням, слідчого пов’язували з контрабандою, що проходила через Новгород-Сіверську і Глухівську митницю.

“Судячи з усього, цю історію теж буде спущено «на тормозах», бо ті, хто розслідує, у цьому зацікавлені. Адже, Зрозуміло, що такі люди зникають не випадково заблукавши у лісі. І зникають зовсім не для того, щоб їх потім знайшли. Тому і маємо вже зістрибування на "останки животного”, - зазначив журналіст.

За інформацією регіональних ЗМІ, 15 серпня 2010 до чергової частини Ямпільського райвідділу надійшло повідомлення про те, що старший слідчий Ямпільської районної прокуратури Тятюшкін Вадим Олексійович виїхав з дому і не повернувся.

В червні 2013 року прокурор Сумської області Руслан Білоконь заявив про те, що є об’єктивні причини вважати, Тятюшкін загинув.

Нагадаємо, у Києві знайшли мертвим зниклого водія.