ua en ru

Річниця розстрілу Майдану: У мережі вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

Річниця розстрілу Майдану: У мережі вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні Фото: 18 лютого - річниця розстрілу Майдану

Українці шанують майданівців, які віддали свої життя за ідеали Революції гідності

У суботу, 18 лютого, українці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні.

Так, в центрі столиці відбулася жалобна хода до Дня пам'яті Героїв Небесної сотні. У ньому брали участь близько 300 осіб. Люди прийшли на Майдан з прапорами різних сотень Самооборони Майдану. Серед них були як цивільні, так і бійці Збройних сил України.

Відзначимо, що пам'ять Героїв Небесної Сотні вшановують майже у кожному місті України. Десь відбуваються молебні, десь - меморіальні акції, десь - флешмоби.

Користувачі соціальних мереж, також не залишилися осторонь. Багато українців діляться своїми спогадами у Facebook, і публікують фотографії трирічної давності в соцмережах.

#небеснасотня #проект

A post shared by Sasha Kurakh (@sashakurakh)

#kiev #maidan

A post shared by Nina Rahkola (@nina_rahkola)

#maidan #heavenlyhundred

A post shared by Omar Cardentey (@omarvision)

Сину мій, падає небо! Хіба ти один в силі його зупинити? Я боюся, молюся за тебе. Ти – єдиний. Ти – юній. Тобі – жити й жити. ...Ти не давши неба впасти на землю. Ти тримаєш його ще й досі. Тільки б жертва була не даремна. Тільки б дім не затягував просинь. Ти прости, мій єдиний сину, Що припавши тобі такий жереб. Я спізнився на дві лиш години, А між нами тепер віки. Як же жити, синочку, без тебе, Коли все в мені плачі-голосити? Ти ж був мені сонцем і небом, Срібний сміх твій дзвенів стоголоссям. Буду жити без тебе, дитино, Жити так, щоб не падало небо. Біль нестерпний крізь роки нестиму. Буду жити... За себе й за тебе. Я не знала ні батька, ні сина. На Майдані у день тієї не була. Та як мати і просто людина Монолог цей я серцем почула. МОНОЛОГ ОСИРОТІЛОГО БАТЬКА . #славаукраїні #героямслава #майдан #3рокипотому #навікивсерці #вічнапамять #небеснасотня #минезабудемо #likeforfollow #likeme #follow4follow #followme #підписуйтесь #ато #блог #веде #дівчинка #16років

A post shared by цитати війни!АТО (@ukr.ato)

Додамо, що заходи, присвячені пам'яті Героїв Небесної сотні, будуть проходити з 18 по 21 лютого. Український інститут національної пам'яті опублікував програму заходів і запрошує мешканців столиці вшанувати мужність, силу духу і жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

До речі, в центрі Києва 18-22 лютого буде заборонено рух транспорту.