Роковини смерті Стіва Джобса: 25 кращих цитат генія XXI століття

Середа 05 жовтня 2016 19:40
Роковини смерті Стіва Джобса: 25 кращих цитат генія XXI століття
Фото: Стів Джобс (flickr.com)

5 жовтня 2011 року помер засновник компанії Apple, людина, що подарувала світові дивовижні технології

Рівно п'ять років тому світ вразила новина про смерть Стіва Джобса, чиє ім'я стало легендарним ще за життя - в першу чергу завдяки відданості своєму головному дітищу, компанії Apple.

Справді, Стів Джобс - культова особистість в світовій історії інновацій. 37 років тому разом з колегою і другом Стівом Возняком він створив компанію, яка сьогодні є символом якості та багатства на ринку електроніки. Під його керівництвом випускалися революційні продукти, за якими люди готові були стояти в черзі декілька днів, ночуючи під дверима офіційного магазину.

Коли в кінці 1980-х Джобса відсторонили від управління компанією, вона ледь не пішла на дно. Проте Стів повернувся і зробив неможливе - не тільки відродив Apple з попелу, але зробив її найдорожчою в світі.

До речі, Стів Джобс популярний не тільки своїми проривами у сфері IT-технологій, але і завдяки своєму філософському підходу до справи.

"Коли ви ростете, вам кажуть, що світ такий, який він є, і вам треба просто жити своїм життям в ньому. Постаратися не вдарятися об стіни занадто сильно. Постаратися завести хорошу сім'ю, веселитися, зберігати трохи грошей. Це дуже обмежене життя. Життя може бути набагато ширше, як тільки ви виявите один простий факт: все, що вас оточує, все, що ви називаєте життям, створено людьми, які були не розумніші за вас. І ви можете це змінити, ви можете вплинути. Ви можете створювати власні речі, якими будуть користуватися інші люди. Як тільки ви це зрозумієте, ви змінитеся назавжди", - саме таким було бачення світу у батька Apple.

Styler склали топ-25 цитат Стіва Джобса - інженера, підприємця і просто - великої людини.

 1. Я вірю, що якості людини визначаються його оточенням, а не спадковістю.
 2. Не допустити помилок, значить прожити неповноцінне життя.
 3. У дитинстві у хлопця з сусідньої вулиці був Volkswagen Beetle. Він мріяв зробити з нього Porsche. Хлопчина витрачав весь свій час і гроші на аксесуари для машини, щоб вона виглядала краще і потужніше звучала. Але, коли він закінчив, у нього був не Porsche. Це був просто гучний потворний Volkswagen Beetle.
 4. Половина того, що відділяє успішних підприємців від невдах - це наполегливість.
 5. Краще бути піратом, ніж служити на флоті.
 6. Працювати потрібно не 12 годин, а головою!
 7. Найкращі люди ті, завдяки яким ти посміхаєшся найчастіше.
 8. Моя бізнес-модель - група "Бітлз". Чотири хлопця контролювали негативні прояви один одного. Вони врівноважували один одного, і загальний підсумок виявився більше суми окремих частин. Ось як я дивлюся на бізнес: великі справи не робляться однією людиною, вони вчиняються командою.
 9. Я можу звільнити людину, а потім подзвонити їй, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти її.
 10. ТБ отупляє і вбиває багато часу. Вимкніть його, і ви збережете кілька кліток вашого мозку. Проте будьте обережні - отупіти можна і за комп'ютером Apple.
 11. У мене було багато різних жінок, але кращими завжди виявлялися мої власні дружини.
 12. Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, щасливий, і не думає постійно про гроші.
 13. Люди платять нам за інтеграцію, у них немає часу безперервно думати, що до чого підключається.
 14. Ви не можете просто запитати клієнтів про те, що їм потрібно, адже до того моменту поки ви це зробите - вони будуть хотіти щось нове.
 15. Найчастіше люди не розуміють, що їм насправді потрібно, поки сам їм цього не покажеш.
 16. Немає сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо людей, щоб вони говорили, що робити нам.
 17. Ми знаходимося тут, щоб внести свій внесок у цей світ. А інакше навіщо ми тут?
 18. Я б обміняв всі свої технології на зустріч з Сократом.
 19. Якщо ви щодня живете так, як ніби він останній, коли-небудь ви виявитеся праві.
 20. Комп'ютер - це дивовижний інструмент, з яким я коли-небудь стикався. Це велосипед для нашої свідомості.
 21. Все, що ми собою представляємо, - це наші ідеї і наші люди. Вставати вранці і тягнутися на роботу нас змушують лише знаходяться в стінах компанії блискуче розумні люди. Я завжди вважав, що правильний підбір співробітників - це запорука успіху в будь-яких справах.
 22. З роками я перестав купувати багато речей просто тому, що вони тепер здаються мені смішними.
 23. Пройдений шлях і є нагорода.
 24. Я не прагну бути привабливим для людей. Моя справа - змушувати їх ставати краще.
 25. Краще взяти і винайти завтрашній день, ніж переживати про те, що вчорашній був так собі.

До речі, львівський студент створив мегапортрет Стіва Джобса з кубиків Рубіка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся