ua en ru

"Голова закрутилася": мережу шокував ризикований вчинок київських руферів

"Голова закрутилася": мережу шокував ризикований вчинок київських руферів Фото: Руфери (dedmaxopka.livejournal.com)

Молоді екстремали піднялися на столичний Південний міст

В соціальній мережі активно обговорюють відео, на якому знято, як молоді люди піднялися на Південний міст у Києві. Дивовижний ролик хлопці виклали на своєму YouTube-каналі.

На відеоролику видно, як кілька хлопців цілеспрямовано підіймаються на вершину конструкції, з якої відкривається просто неймовірний вид на Київ. Варто відзначити, що навіть погода не зупинила екстремалів від такого небезпечного сходження.

"Навіть холод не зміг зупинити нас залізти на Південний міст в Україні", - повідомив автор ролика.

Також руфери попередили глядачів не намагатися повторити побачені дії на відео, так як це смертельно небезпечно.

Відео: Руфери на Південному мосту (youtube.com/R.D.I.)

Користувачі мережі активно обговорюють небезпечне відео, відзначаючи сміливість хлопців: "Дивлюся відео, а таке відчуття, ніби я сам там знаходжуся", "Дивлюся відео, голова закрутилася. Відос дуже крутий!", "Ніби й розумію, що відео, але страшно", "У вас чудові успіхи, продовжуйте в тому ж дусі".

Але в коментарях не обійшлося без критичних і жорстких зауважень: "Чому люди не цінують своє життя. У світі стільки прекрасного, а ви лазите по мостах і ризикуєте своїм життям", "Хтось вважає себе безсмертним. А даремно", "Мізків немає, що поробиш. Ну нічого - природний відбір ніхто не відміняв".

"Голова закрутилася": мережу шокував ризикований вчинок київських руферівСкріншот коментарів youtube.com/R.D.I.