"Все просто":

У Google пояснили, чому на картах Крим належить Росії

STYLERLIFE        22.08.2017 - 15:33
Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/3dman_eu)
Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/3dman_eu)

За словами Шоломка, вся справа у налаштуваннях пошукової системи

Директор "Google Україна" Дмитро Шоломко пояснив, чому на картах виходить так, що Крим належить Росії. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Главком".

За його словами, вся справа в налаштуваннях пошукової системи.

"Мене часто запитують: чому у мене на карті Крим – російський? А чому у мене тільки російські сайти вилазять в пошуку? Все просто. Треба зайти в налаштування і поставити місце – "Україна", а мову – "українська". Якщо ви поставите Україну і українську мову, у вас Крим на картах буде українським", – розповів Шоломко.

Якщо поставити в настройках Росію і російську мову, карти Google не обов'язково будуть показувати Крим російським.

"Треба бути в Росії, мати російський інтерфейс, заходити на Google.ru, але там Крим буде російський. Але це питання не до мене, а до росіян. У них за законом так повинно бути. Альтернативи немає. До чого я все це кажу? Не Google повинен говорити українцям, що треба користуватися українською мовою. Досі велика кількість людей за звичкою користуються російською мовою, виставляють російські інтерфейси, а потім висувають якісь претензії до Google. Але у нас механізм дуже простий. Хочете отримувати український контент, бути частиною українського Інтернету? Ставте в налаштуваннях: Україна і українська мова", – роз'яснив Шоломко.

Нагадаємо, що прокуратура має намір допитати німецьку групу Scooter.

Теги: Крым
On Top