ua en ru

Горе-мати з Полтави забула дитину в розпеченій від сонця машині

Горе-мати з Полтави забула дитину в розпеченій від сонця машині Фото: Автомобіль, де мати залишила дитину (facebook.com/poltavapolice)

Дитина застрягла між сидіннями авто

У Полтаві горе-мати залишила свою дитину в автомобілі при температурі на вулиці +33 градуси. Чоловік, який проходив повз авто, помітив, як у машині плаче дитина. Як виявилося, вона застрягла між сидіннями авто. Про це повідомляє патрульна поліція Полтави на своїй сторінці в Facebook.

"Екіпаж патрульних виявив розбите переднє ліве скло в автомобілі і матір з дитиною поруч. При з'ясуванні обставин події з'ясувалося, що громадянин, проходячи поруч з паркуванням, почув, як в автомобілі плаче дитина. Намагався знайти власника авто, але йому це не вдалося. Підійшовши до автомобіля, побачив, як дитина впала між сидіннями і перестала рухатися (зі слів небайдужого громадянина). Чоловік викликав патрульну поліцію і, вирішивши, що чекати немає часу, розбив скло і витягнув дитину", - повідомили в поліції.

"Через деякий час до автомобіля повернулася мати, забрала дитину і була обурена діями громадянина. Мати повідомила, що трирічна дитина спала і вона відійшла на 10 хвилин, залишивши дитину закритою. На той момент температура повітря була +33", - зазначили поліцейські.

alt

Скріншот поста (facebook.com/poltavapolice)

До речі, у Харківській області внаслідок пожежі загинула дитина.