ua ru

У Горлівці бойовики "ДНР" перетворили інтернат для інвалідів у військову базу

У Горлівці бойовики "ДНР" перетворили інтернат для інвалідів у військову базу Фото: Окупант у горлівському будинку-інтернаті

Терористи перетворили будинок на військовий об'єкт

Бойовики окупаційних військ так званої "ДНР" перетворили інтернат для людей похилого віку та інвалідів в Горлівці у черговий військовий об'єкт.

Терористи постійно використовують об'єкти соціальної інфраструктури під свої бази і казарми, роблячи з них військові об'єкти, що представляють терористичну загрозу мирному населенню, яке там проживає, повідомляє InformNapalm.

З Горлівським будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів відбулося те ж саме. До війни в інтернаті проживало 217 осіб. Після - частина з них була вивезена в Костянтинівку.

У середині 2015 року будинок-інтернат став базою військовослужбовців російських окупаційних військ. Взимку 2015 року під час бойових дій інтернат був пошкоджений. В дах будівлі потрапив снаряд, були вибиті вікна.

Бойовики "ДНР" не соромляться викладати фотографії на тлі таблички Горлівського інтернату з підписом "Я на КПП стою". У зв'язку з присутністю терористів на території інтернату, об'єкт соціальної інфраструктури автоматично став військовим, порушуючи норми міжнародного права, оскільки виконуючи завдання по забезпеченню безпеки соціальних установ, військові не повинні бути присутні на їх території та, тим паче, перебувати всередині будівель.

У Горлівці бойовики "ДНР" перетворили інтернат для інвалідів у військову базуУ Горлівці бойовики "ДНР" перетворили інтернат для інвалідів у військову базуУ Горлівці бойовики "ДНР" перетворили інтернат для інвалідів у військову базу

Фото: Окупанти в інтернаті

До речі, в "ДНР" ходять чутки, що українські військові планують захоплення траси Донецьк-Горлівка.