ua en ru

Кажіть, що вони вам погрожують: в мережі показали, як Онищенко проходить інструктаж ФСБ

Кажіть, що вони вам погрожують: в мережі показали, як Онищенко проходить інструктаж ФСБ Фото: Олександр Кадиров-Онищенко (Politeka)

ЗМІ опублікували відео, на якому невідомі "суфлери" дають Онищенку інструкції перед інтерв'ю

У четвер, 15 грудня, в мережі з'явилося відео, на якому показаний народний депутат-утікач Олександр Кадиров-Онищенко.

На відео, опублікованому на YouTube-каналі видання "Обозреватель", Онищенко проходить інструктаж перед інтерв'ю, в ході якого двоє невідомих розповідають йому, як виглядати "не партнером Порошенка, який втік", а переслідуваною "жертвою агресора".

На відео чутно голоси двох різних людей, які повчають українського депутата, що і як говорити. Причому один з невідомих - з українським акцентом, грає роль ведучого, а другий - консультанта, який стежить за "чистотою посилу".

"Повторимося, ми не знаємо, де було знято це відео, але точно вже не в Україні, і вже точно вкладається в ті кремлівські ідеологеми, які громадянин Кадиров озвучував на російському ТБ", - пише видання.

"Це відео розкриває чисту політтехнологічність схеми публічного захисту громадянина Кадирова-Онищенка, бо вся "правда-матка" інсталюється в нього невідомими консультантами", - зазначають журналісти.

Також журналісти розповіли про подробиці московських візитів Кадирова-Онищенка.

"Інформацію про авіарейси його персонального борту OO-ARO Embraer Legacy 650 легко знайти в інтернеті, рівно як іншого джета - Cessna 680 з бортовим номером PHHGT. Згідно інформації, отриманої від наших джерел, в кожен з таких прильотів Олександр Раджабович-Романович переміщувався у супроводі 4-х офіцерів ФСБ, які поселили його в котеджному містечку Завідово, що належить МЗС РФ. Це елітний комплекс за 70 км від московської станції метро "Хімки", - пише "Обозреватель".

До речі, НАБУ відкрило провадження по "плівкам Онищенка".