ua en ru

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайн

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайн Кадр з шоу Х-фактор

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайн можна на Styler. Четвертий випуск нового сезону вийшов 22.09.2018

У суботу, 22 вересня, вокальне шоу Х-фактор вирушило до Львова! Саме в цьому місті в минулому році на проект прийшов переможець Міша Панчишин. Можливо, тут є і наступний претендент на перемогу?

Дивіться 9 сезон 4 випуск Х-фактор на Styler.

У цьому місті на кастинг завітав добре знайомий глядачам СТБ чоловік - герой проекту Хата на тата Гобі Крафчик. В 6 сезоні він потрапив на проект, тому, що у свої 50 років жодного разу не працював, а спів вважав головною справою життя. Програма Хата на тата допомогла йому зрозуміти, що важливіше в житті нічого бути не може, але від мрії стати великим артистом чоловік також не готовий відмовлятися.

"Я собі пошив нові штани, щоб одягтися, туфлі купити довелося під цей костюм. Загалом, готувався конкретно", - розповідає про серйозність своїх намірів Гобі.

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайнГобі Кравчик. Фото: Кадр з шоу Х-фактор 4 випуск

А ось поява інших учасників на сцені-Х явно не залишили байдужим нікого, адже до суддів вийде легенда української рок-музики - гурт "Мотор'ролу".

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайн"Мотор'ролу". Фото: Кадр з шоу Х-фактор 4 випуск

Автори хіта "8 колір" вперше звернули увагу на Х-фактор, коли почули про вихід у фінал сезону 7 групи Detach. А коли на Youtube побачили ще й яскраві номери Yurcash, всерйоз зацікавилися проектом.

А також на Х-факторі - краща подруга переможця 8 сезону Міші Панчишина!

Х-фактор: 9 сезон 4 випуск дивитися онлайнПереможець 8 сезону шоу Х-фактор Міша Панчишин з найкращою подругою. Фото: Кадр з відео

"Раніше я не вірила, що то все по-справжньому, мені завжди здавалось, що все вирішують гроші, але коли Міша переміг, я зрозуміла, що то точно не так. Тому і я вирішила спробувати", - каже вона.

Крім того, випуск 4 здивував глядачів неймовірною імпровізацією суддів на сцені проекту!

Нагадаємо, раніше ми публікували 3 випуск 9 сезону шоу Х-фактор.