ua en ru

"Харків – це Росія": АТОшник розповів подробиці інциденту з касиром у супермаркеті

"Харків – це Росія": АТОшник розповів подробиці інциденту з касиром у супермаркеті Фото: Супермаркет (sfs.gov.ua)

Жінка відправила військового до "бандер" у Львів

У Харкові в супермаркеті "АТБ" касир заявила воїну АТО, що "Харків - це Росія". Український військовий Павло Помисов-Несмеянов розповів в інтерв'ю "Обозревателю" подробиці інциденту, учасником якого він став.

"Я запитав у касира російською мовою, чому вона не спілкується українською з покупцями. Без жодних підвищених тонів. Просто з цікавості. Вона мені відповіла наступне: "Я "русская" і все життя спілкуюся з усіма російською мовою", - розповів АТОшник.

За його словами, касир заявила, що для неї існує тільки одна державна мова - російська.

"А потім сказала: "І взагалі скоро прийде Росія, і ніякої української мови тут не буде. А якщо хочете говорити українською, то вам потрібно їхати до "бандер" у Львів", - передав слова касира Помисов-Несмеянов.

Раніше повідомлялося, що в одному з магазинів Харкова засікли касирку-прихильницю "руского міра".

В супермаркеті "АТБ" помітили касирку, яка вважає, що "Харків - це Росія" і чекає танків з РФ. Про цю історію розповів на своїй Facebook-сторінці Станіслав Федорчук.

Він стверджує, що один з військових, який нещодавно демобілізувався, зайшов в магазин і запитав касирку, чи вміє вона обслуговувати клієнтів українською мовою. На що та йому відповіла, що визнає тільки одну мову - російську, і взагалі чекає російських танків в Україні.

Повідомляється, що військовий кинув у касирку десяток яєць, в магазині викликали поліцію.

"Історія на сьогодні. Товариш, який відносно нещодавно демобілізувався з лав ЗСУ, Донецька, вирішив зайти в один з харківських "АТБ" за продуктами. Прийшов в касу і спокійно запитав у касира, чи вміє вона обслуговувати українською мовою. Спокійно питає, російською, між іншим. Касирка почала розповідати, що вона визнає одну державну мову - російську, і чекає російські танки, які незабаром приїдуть і відпаде необхідність в українській. Бо Харків - це ж Росія, якщо хто не в курсі. Результат: касирка оздоровлена десятком яєць, поліція на місце подій виїхала. Далі буде", - написав Федорчук.