ua en ru

У Харкові двох підлітків вдарило струмом під час селфі на високовольтних стовпах

У Харкові двох підлітків вдарило струмом під час селфі на високовольтних стовпах Фото: Підлітків вдарило током (ru.freeimages.com/Kalyana Sundaram)

Діти прийшли на розподільну станцію електроенергії для того, щоб сфотографуватися

У Харкові двоє підлітків постраждало від потужного удару струмом під час селфі на стовпах напругою 110 тис. вольт. Про це повідомляє Нацполіція Харківської області.

Пригода сталася 9 квітня. За попередніми даними, в цей день діти прийшли на основну розподільну станцію електроенергії в с.Олексіївка Харківської області, для того, щоб зробити селфі. Для більш вдалого кадру хлопці вилізли на стовпи, які знаходяться під напругою 110 тисяч вольт.

Від удару струмом одного хлопця відкинуло в бік, а другий застряг на проводах. Обох підлітків доставили до лікарні, стан їх здоров'я лікарі оцінюють як важкий.

Відео: Правоохоронці Харкова встановлюють обставини травмування двох дітей (YouTube-канал Головного управління Нацполіції в Харківській області)

Нагадаємо, в Одесі молода дівчина випала з вікна під час селфі. Дівчина намагалася сфотографуватися на підвіконні, однак впала на землю. Інцидент трапився в Одесі на вулиці Ільфа і Петрова, дівчина випала з вікна восьмого поверху.