ua en ru

У Харкові няні, яка побила дитину з ДЦП, оголосили про підозру

У Харкові няні, яка побила дитину з ДЦП, оголосили про підозру Фото: РБК-Україна

Справу незабаром передадуть до суду

У Харкові оголосили про підозру няні, яка побила 14-річну дівчинку, яка страждає на дитячий церебральний параліч. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

46-річна няня систематично била дитину. Мати дівчинки стала помічати синці на тілі дочки і встановила будинку камеру. Саме цей запис став доказом у справі.

"До правоохоронних органів звернулася мама 14-річної дівчинки - інваліда дитинства з ДЦП. Вона поскаржилася, що няня дівчинки виховує її дитини побоями, як доказ показала відеозапис. Жінка розповіла, що виявила на тілі дочки синці і численні ушкодження. Після цього встановила в квартирі відеореєстратор. Камера зафіксувала, як няня била дитину, коли вони залишалися удвох", - сказав перший заступник керівника місцевої прокуратури Аміл Омаров.

У прокуратурі зазначили, що справа скоро передадуть до суду. Не виключено, що можлива перекваліфікація справи на більш тяжкі статті.

Раніше з'явилися подробиці побиття дитини нянею в Харкові.

За словами Лариси Сандево, няню для дочки Валерії вона знайшла близько року тому на спеціалізованому сайті. Жінка надала рекомендаційні листи від попередніх роботодавців і перші півроку до неї не було ніяких претензій.

Хайп-таксі #12: "З чого потрібно почати змінювати країну" (відео: РБК-Україна)