ua en ru

У Харкові провели слідчий експеримент з Дроновым на місці страшної ДТП

У Харкові провели слідчий експеримент з Дроновым на місці страшної ДТП Фото: ДТП у Харкові (УНІАН)

Аварія, в результаті якої загинуло шість осіб, сталася 18 жовтня

У Харкові на вулиці Сумській провели третій слідчий експеримент за участю другого підозрюваного в аварії Геннадія Дронова. Про це повідомляє ТСН.

Водія Volkswagen Touareg привезли з СІЗО в автозаку. На місці страшної аварії приїхали також пасажири автомобілів-учасників ДТП. Вони розповіли, як рухалися машини до зіткнення.

Відео: Слідчий експеримент з Геннадієм Дроновым (tsn.ua)

Слідчі провели необхідні виміри, але результати слідчого експерименту тримаються в таємниці, як і результати попередніх двох.

Відео: Слідчий експеримент Сумській (youtube.com/Newsroom Kharkov)

Нагадаємо, учасника жахливої аварії в Харкові, в результаті якої загинули шість осіб, водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова будуть утримувати під вартою до 19 грудня.

Раніше повідомлялося, що підозрюваний у ДТП в Харкові не очікував такого рішення суду.

Водій Volkswagen Touareg розповів журналістам, що до такого він готовий не був і не брав з собою речей, окрім однієї шоколадки. За словами адвоката Дронова, той шокований мірою.

"Як він себе почуває? Та він просто в шоці! Всі, хто спостерігав за процесом, могли побачити наше правосуддя в дії. Слідство аргументував необхідність утримання під вартою тим, що мій клієнт може втекти. Але у Дронова було багато можливостей сісти в машину і просто поїхати ще до оголошення підозри. Він не зробив цього і не збирався. Ми пропонували суду будь-яку міру запобіжного заходу, не пов'язану з приміщенням в СІЗО, але чому його не відправили під домашній арешт – невідомо", – зазначив адвокат Дронова.