ru ua

У Харкові лікаря-онколога засудили до 10 років за смертельну ін'єкцію

У Харкові лікаря-онколога засудили до 10 років за смертельну ін'єкцію Фото: Лікар ввів смертельну ін'єкцію (РБК-Україна)

Його звинувачують в умисному вбивстві свого зятя

У Харкові Червонозаводський райсуд засудив 60-річного лікаря-онколога до 10 років в'язниці. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Райсуд підтримав позицію місцевої прокуратури №5 і визнав лікаря винним в умисному вбивстві свого зятя.

"Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі ... Обвинувачений свою провину не визнав. Вирок суду не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження", - розповіли в прокуратурі.

У суді прокуратура довела, що в лютому 2014 року лікар прийшов в квартиру своєї дочки, де та жила з чоловіком і дитиною. Будинки в цей момент нікого не було. Чоловік відкрив двері своїм ключем, переодягнувся в стару непримітну одяг і пішов чекати приїзду зятя у гаража.

"Коли зять вийшов з машини, зловмисник вколов йому в праве стегно голку зі шприцом і ввів медичний препарат. Чоловікові стало зле. За кілька хвилин до своєї смерті він встиг подзвонити брату і повідомити, що тесть зробив йому ін'єкцію в ногу. Згідно з висновками експертів причиною смерті 40-річного чоловіка стала серцево-легенева недостатність. Це могло статися в результаті дії міорелаксантів. зокрема, лікарського засобу "Ардуан", який вводять пацієнтам при переведенні їх на штучне дихання і, якщо після введення преп арата не підключений апарат штучного дихання, людина помирає", - йдеться в повідомленні прокуратури.

В ході слідства було встановлено, що чоловік, як лікар-онколог, мав доступ до подібних лікарських засобів і заздалегідь готувався до вбивства. Звинувачення заявило, що тесть намагався знищити сліди злочину і видати вбивство зятя за його природну смерть.

Нагадаємо, головного лікаря з Львівської області позбавлять президентської стипендії.