ua en ru

Під Харковом дитячі тренери влаштували мордобій

Під Харковом дитячі тренери влаштували мордобій Колаж РБК-Україна

Правоохоронці порушили кримінальне виробництво

У спорткомплексі під Харковом побилися два дитячих тренера з вільної боротьби. В результаті один із них опинився в лікарні – у нього зламана щелепа. Про це повідомляє ТСН.

Камери відеоспостереження зафіксували, як у залі для борців спортсмени розминаються. Троє наставників заходять у тренерську кімнату. Двоє з них, Антон Чуєв і Дмитро Пирипилица, практично відразу повернулися, а Іван Будник виходить через 15 хвилин, похитуючись.

У тренерській кімнаті камер немає, бо невідомо, що саме там відбувалося.

"Вийшов з залу – і відразу отримав удар. Пропустив удар від Антона Чуєва. Одразу впав, закрився, більше не пам'ятає. У Чуєва 100 кг, а у тебе 60", - розповів один тренера.

Три наставника працюють у спорткомплексі моменту його відкриття – вже чотири місяці. Зал ділять між собою, можливо, це і стало причиною конфлікту.

Відео: Дитячі тренери влаштували бійку (tsn.ua)

Друзі постраждалого думають, що колеги заздрять Буднику через велику кількість вихованців.

"У Вані майже 50 осіб на тренуванні, у нього від 6 до 10. Він бачить, що більше людей, можна віджимати людей на тренування і надалі піднімати своє ім'я", - припускає Євген Насонов.

Учасники конфлікту відмовляються коментувати ситуацію і розповідати, як усе було насправді. А от батьки юних борців бояться відправляти дітей у секцію.

"Ми сподіваємося, що тренерів, які брали участь в останніх подіях, ми тут не побачимо", - каже мати вихованця спорткомплексу Олена Черняк.

Адміністрація усунула від роботи всіх трьох чоловіків, їх справу розслідує поліція.

Друзі потерпілого тренера збирають гроші на його лікування, адже чоловікові вже зробили кілька операцій і планують нові.

До речі, у мережі встали на захист спортсмена, який побив чоловіка в кінотеатрі.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну