ru ua

Під Харковом здійснили наругу над дошкою воїнам Донбасу і пам'ятником жертвам війни

Під Харковом здійснили наругу над дошкою воїнам Донбасу і пам'ятником жертвам війни Фото: Обмальований пам'ятник (facebook.com/police.kharkov)

Вандали пошкодили і прикрасили монументи

У Вовчанську Харківської області невідомі пошкодили меморіальну дошку загиблим воїнам Донбасу, яка була встановлена в міському парку в 2016 році. Про це повідомила прес-служба поліції області.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/police.kharkov

"Під час огляду місця події встановлено, що ліва верхня частина меморіальної дошки має пошкодження у вигляді відколу",- сказано в повідомленні.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/police.kharkov

Крім того, було пошкоджено також пам'ятник жертвам Другої світової війни у селищі Борова. Невідомі зробили на ньому напис чорною фарбою.

Нагадаємо, раніше у Сумах вандали поглумилися над пам'ятником Героям Небесної сотні і учасників Революції гідності 2013-2014 років. На опублікованих знімках видно, що пам'ятний знак майже повністю облитий жовтою фарбою. Користувачі мережі обурені такою неповагою до загиблим героям, деякі пропонують встановити поблизу пам'ятного знаку камери відеоспостереження, щоб інцидент більше не повторився.