ua en ru

У Херсоні водій маршрутки побив дитину-пільговика

У Херсоні водій маршрутки побив дитину-пільговика Фото: Маршрутник побив пільговика (pixabay.com/PublicDomainArchive)

Хлопчик відразу ж викликав поліцію

У Херсоні водій маршрутки побив 15-річного підлітка-пільговика. Про це повідомляє ТСН.

Коли хлопець зайшов в салон, водій попросив у нього посвідчення, щоб роздивитися зблизька, але віддавати назад не поспішав, вирішивши, що воно прострочене. За словами Артура Турчина, документ дійсний до 2019 року, на ньому є всі печатки.

Коли підліток спробував забрати посвідчення, він отримав удар в обличчя.

"Це мій особистий документ. І він такий: "Що?" Розвертається і дає мені по обличчю. У мене потекла кров", - розповів постраждалий.

З салону маршрутки Артур відразу ж викликав поліцію. Правоохоронці опитали водія і відпустили його, однак кримінальне провадження все ж відкрили.

Відео: Хлопця побили за посвідчення пільговика (tsn.ua)

"При встановленні всіх свідків, допиту всіх сторін цієї події, будуть направлені матеріали в місцеву прокуратуру про вирішенні питання про пред'явлення підозри", - розповів заступник начальника слідчого відділення Дніпровського відділу поліції Херсона Денис Лелюк.

Водій не коментує інцидент. В транспортній компанії відзначили, що його відсторонили від роботи, але звільняти не будуть.

"В те, що він міг так зробити, я не вірю. Швидше за все, було інакше, але подається так, як це часто трапляється. Тому давайте почекаємо, що скаже поліція", - сказав директор фірми-перевізника Сивак Валерій.

Мачуха 15-річного Артура розповіла, що це не перший конфліктний випадок з її пасинком.

"Кожен день практично у нього виникають. Десь роки півтора-два тому його виштовхали з маршрутки, тому що пільговики - це категорія, яка не платить за проїзд. І за три гривні наші водії готові вбити", - зазначила Тетяна Турчин.

До речі, поранений АТОшник розповів про різанину з водієм маршрутки.