ua en ru

У Херсонській області почастішали випадки суїциду після вживання наркотиків

У Херсонській області почастішали випадки суїциду після вживання наркотиків Колаж РБК-Україна

Наркотики підштовхують людей до самогубства

У Херсонській області вживання наркотиків тягне за собою збільшення кількості самогубств. Про це повідомляє місцеве видання kherson.net.

Повідомляється, що в селищі Приозерне під Херсоном 29-річний чоловік під впливом наркотичних речовин прийшов до висновку, що "життя не вдалося".

Наркоман порізав собі вени на передпліччя. На щастя, рани виявилися не глибокими. Потерпілого встигли вчасно доставити в міську клінічну лікарню імені Тропіних, де лікарі не дали самогубці стекти кров'ю і він залишився живий.

Також в Херсоні 69-річний городянин, впавши в депресію, використовував для спроби суїциду вміст домашньої аптечки. Він одним махом проковтнув 25 таблеток, зазвичай використовуються для зниження тиску. Медики промили шлунок чоловіка і зуміли стабілізувати його стан.

Він залишився живий і перебуває під наглядом лікарів.

Нагадаємо, що в місті Вишгород Київської області правоохоронці затримали кухаря, який організував точку збуту наркотиків в кафе.

За словами поліції, до рішення суду зловмисник відправляється в ізолятор тимчасового утримання. Повідомляється, що 41-річний місцевий житель влаштувався на роботу в кафе недавно. Раніше він вже відбував покарання за аналогічний злочин. Крім наркозілля, у чоловіка також вилучено грошову виручку.

Також повідомлялося про те, як опіати могли потрапити в кров підозрюваної у жахливій аварії в центрі Харкова Олени Зайцевої. Вони могли з'явитися в організмі тільки двома шляхами – внаслідок прийому специфічних ліків або вживання наркотиків.

В медицині опіатні препарати застосовують як дуже сильного знеболювального при важких, часто невиліковних хворобах, а також після складних операцій і важких травм, що супроводжуються хронічним болем. Однак застосування і дозування цих препаратів повинне перебувати під жорстким контролем лікарів.