"Ходиш, як в камері": колишній полонений розповів, що ніяк не може звикнути до свободи

"Ходиш, як в камері": колишній полонений розповів, що ніяк не може звикнути до свободи
Фото: звільнення полонених (РБК-Україна)

У полоні Олександр Калін провів більше двох років

Звільнений 27 грудня 2017 року з полону бойовиків Олександр Калін розповів, що через півтора місяці після звільнення не може позбутися звичок, набутих в полоні. Про це він сказав в інтерв'ю "112 Україна",

Калін, мобілізований ще на початку війни в 30 механізовану бригаду, потрапив в полон у вересні 2015 року в районі селища Луганське. Тоді троє хлопців були поранені і щоб дати їм шанс, Калін вийшов з укриття. Сам він потрапив в полон, але і поранених бійців врятувати не вдалося.

У полоні Олександр Калін провів більше двох років, частину - в Макіївській колонії. Там, розповідає боєць, 23 години на добу доводилося перебувати в камері, і тільки на годину дозволяли виходити в прогулянковий дворик, який був такий же, як і камера, тільки без стелі.

Досі Калін не може позбутися звички постійно ходити, хоча і помічає її за собою.

"Не можу звикнути поки, що я вдома, що тут мир. Навіть коли чуєш звук якийсь, наприклад, хлопок від машини, все одно реагуєш. Або прийшов до лікаря, до кабінету, чекаю. Я не можу, як люди - стояти або сидіти, мені потрібно ходити туди-сюди. Це звичка, як ходити по дворику, або по камері - руки за спиною і ходиш. ходиш-ходиш і потім тільки помічаєш: "А що я роблю". Не забувається поки. Там прокинувся і решітка перед очима, а тут прокинувся, а її немає. Значить я вдома", - розповів Калін.

Інтерв'ю звільненого полоненого (відео: youtube.com/112 Украина)

Нагадаємо, в Луганській області зустріли звільненого з полону бойовиків співвітчизника.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся