ua en ru

Ходорковського з Навальним назвали "м'якими росчленителями України"

Ходорковського з Навальним назвали "м'якими росчленителями України" Фото: Журналіст Айдер Муждабаєв (facebook.com/photo.php?fbid)

Український журналіст зазначив, що російським опозиціонерам потрібно заборонити в'їзд в нашу країну

Український журналіст Айдер Муждабаєв назвав російських опозиціонерів Олексія Навального і Михайла Ходорковського "м'якими росчленителями України". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що такою була реакція на пропозицію російського опозиціонера Григорія Явлінського скликати міжнародну конференцію з Криму, після чого організувати та провести на окупованому півострові референдум.

"Явлінський, звичайно, ніякої не ліберал і не демократ. Звичайна російська шовіністична душа. Його несвіжа, як дух російського сортиру, "ідея" проводити "легітимний референдум" на території окупованого Криму –значить неприкрито намагатися легітимізувати його анексію РФ назавжди", — підкреслив Муждабаєв.

altaltСкріншот поста Айдера Муждабаева (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

Також він заявив, що такі пропозиції треба відразу припиняти.

"Нам треба відразу, вже зараз, сказати "ні" як "жорстким" і "м'яким" росчленителям України типу Явлінського, Навального, Ходорковського. Їм повинен бути публічно заборонений в'їзд в країну, а спілкування будь-яких наших політиків з ними слід вважати зрадою України", — написав журналіст.

Крім цього, гучне відео з Навальним-Гітлером заборонив YouTube.