ua ru

"Добре бути стадом": російські студенти похвалили "мудрого вождя" Путіна

"Добре бути стадом": російські студенти похвалили "мудрого вождя" Путіна Фото: "День народної єдності" в РФ (tvrain.ru)

Росіяни, учасники акції, присвяченої "Дню народної єдності", прийшли на ходу, щоб висловити вдячність своєму "найкращому" президенту

У п'ятницю, 4 листопада, в Москві на честь "Дня народної єдності" пройшла масова хода по вулиці Тверській у бік Манежної площі, на якій для учасників ходи організували святковий мітинг-концерт.

За даними російської поліції участь у ході взяли близько 80 тис. чоловік. Багато з них - студенти.

На одному з відео, опублікованому телеканалом "Дощ", видно, що російські студенти організованими групами вийшли на мітинг. Правда, хто їх змусив це зробити - молоді люди не зізнаються. Втім, є й ті, хто щиро підтримує агресивну політику російської влади, зокрема, президента РФ Володимира Путіна.

"Вождь моєї країни Володимир Володимирович - чудовий чоловік. Подобається мені своєю мудрістю", - сказав молодий чоловік.

Користувачі соціальних мереж відзначили, що росіяни хочуть жити, як в стаді".

"І чим гірше я живу, тим мудріший мій улюблений вождь. Добре бути стадом", - іронічно прокоментував слова студента один з користувачів.

Додамо, що російське державне свято "День народної єдності" було встановлене в пам'ять про події Смутного часу, коли народне ополчення на чолі з Мініним і Пожарським звільнило Москву від іноземних загарбників".

До речі, москвичі розповіли, що таке "російська нація".