ua en ru

"Хотів задушити": у Маріуполі поліції довелося рятувати жінку і 7-річну доньку від власного батька

"Хотів задушити": у Маріуполі поліції довелося рятувати жінку і 7-річну доньку від власного батька Фото: Поліція (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

Патрульні заради порятунку сім'ї залізли на третій поверх через балкон

У Маріуполі чоловік погрожував власній дружині та 7-річній доньці задушити їх. Про це повідомили на сторінці "Патрульна поліція України" у соцмережі Facebook.

До правоохоронців звернулася подруга постраждалої жінки. За словами заявниці, її подрузі подзвонив чоловік і погрожував задушити їх дочку, причому дитина на той момент знаходилася в квартирі з батьком.

Більш того, прямо у неї на очах чоловік за волосся затягнув свою дружину в під'їзд.

"З вікна квартири на третьому поверсі долинали дитячі крики про допомогу. Патрульні спробували через вікно і двері поспілкуватися з громадянином і умовити його відпустити дружину з донькою. Однак чоловік не йшов на контакт і, навіть, забороняв своїм заручникам наближатися до вікон, щоб правоохоронці переконалися, що з ними все в порядку", - розповіли в поліції.

Після цього патрульні вирішили потрапити у квартиру через балкон.

Відео: Поліція врятувала жінку з дитиною (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

"Один екіпаж залишився біля вхідних дверей, другий контролював ситуацію з двору. Патрульні з третього екіпажу залізли на балкон першого поверху і поступово почали підніматися вгору. Спритно дібравшись до третього поверху, вони сказали ймовірному правопорушнику відкрити вікно", - повідомили правоохоронці.

Зазначається, що чоловік не відреагував на вимогу, через що патрульним довелося розбити віконне скло. Таким чином вони потрапили всередину.

36-річного чоловіка разом з усіма учасниками події забрали у відділенні поліції. Правоохоронці встановлюють всі подробиці інциденту, життю матері з дитиною ніщо не загрожує.

"Хотів задушити": у Маріуполі поліції довелося рятувати жінку і 7-річну доньку від власного батька

Скріншот поста (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

"Хотів задушити": у Маріуполі поліції довелося рятувати жінку і 7-річну доньку від власного батька

Скріншот коментарів (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

До речі, харківські "копи" врятували немовля, яке жило посеред лісу.