ru ua

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото) Фото: Аварія (facebook.com/dm.vitov)

У столичний банк врізався автомобіль

В Подільському районі Києва в одне з відділень банку врізався автомобіль. Про це розповів киянин Дмитро Вітов, опублікувавши на своїй сторінці в соцмережі Facebook відповідні фотографії.

"Сходив в банк. Мужики хотіли, напевно, без черги потрапити. Я взагалі не можу уявити, як можна на Кирилівській так розігнатися? У п'яти метрах багатолюдна зупинка. Так, литовські номери. Так, резина лиса", - написав він.

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

Фото: ДТП на Кирилівській (facebook.com/dm.vitov)

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

Скріншот поста (facebook.com/dm.vitov)

"Добре, що не скляний кіоск який-небудь", - зазначили в коментарях.

"Ідіоти..." – додали в мережі.

"Ковзання, лиса гума, водій мудак", - написав один з користувачів.

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/dm.vitov)

Однак на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook повідомляється, що в аварії може бути винен інший водій.

"Водій ZAZ повернув через подвійну і заперечує свою провину в ДТП. Водій автомобіля ZAZ, рухаючись з боку вулиці Теліги на вулиці Кирилівській, вирішив, що ПДР написані не для нього, а тому здійснив поворот через подвійну суцільну смугу дорожньої розмітки на вулицю Рилєєва. В цей час, в напрямку вулиці Теліги по вулиці Кирилівській (на зустріч ZAZ) рухався інший автомобіль BMW. Під час повороту ZAZ чіпляє BMW, від чого BMW відкидає на тротуар, а потім і в будинок", - розповіли в спільноті.

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

Фото: Аварія (facebook.com/KyivOperativ)

"Під час аварії травми отримав водій BMW. Попередньо, у нього закрита черепно-мозкова травма, численні забої і струс мозку. Його госпіталізували. Водій ZAZ своєї провини не визнає. Каже, що водій BMW рухався занадто швидко, хоча про своє порушення мовчить, бо так йому по телефону сказав його адвокат", - повідомили в публікації.

"Хотіли без черги": у Києві обурилися водієм, який в'їхав у відділення банку (фото)

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

До речі, у Києві снігоприбиральна машина влаштувала ДТП.