ua en ru

"Хотілося б нам загинути разом": Адам Осмаєв висловився про смерть Окуєвої

"Хотілося б нам загинути разом": Адам Осмаєв висловився про смерть Окуєвої Фото: Адам Осмаєв і Аміна Окуєва (Наталія Трущенка facebook)

Осмаєв повідомив, що йому відомі замовники вбивства дружини

Чоловік загиблої військовослужбовиці Аміни Окуєвої, командир добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв розповів, як переживає смерть дружини. Своїми думками він поділився в інтерв'ю телеканалу ATR.

"Ми знали, що протистоїмо імперії зла, як її називали, останньої імперії, і що така ймовірність досить велика. І були готові морально. Але, звичайно, хотілося б нам загинути з нею разом. Ми віруючі люди, ми віримо в загробне життя, сподіваємося, що зустрінемось на тому світі...Тим не менш, ми люди, і втрата близької людини – дуже боляче. А тим більше, такої непересічної людини, яку я знайшов з великими труднощами", – сказав Осмаєв.

Відео: Інтерв'ю Осмаєва (facebook.com/atr.channel)

За його словами, Аміна отримувала прямі погрози від глави Чечні Рамзана Кадирова.

"Але Аміна вже за ці роки теж досить їм сильно стала поперек горла. І є прямі погрози від [глави Чечні Рамзана] Кадирова в її адресу, де він називає її ім'я (і моє ім'я теж) і погрожує, що нас скоро вб'ють. Але це було ще в 2015 році", – зазначив він.

Осмаєв повідомив, що йому відомі замовники вбивства дружини.

"Він (злочин – ред.), може, і не буде розкрито офіційно, але винуватці будуть покарані, так чи інакше. Конкретних імен я поки не знаю, але замовників, я, можна сказати, знаю", – сказав Осмаєв.

Як раніше повідомлялося, Окуєва була вбита ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Вона перебувала в машині зі своїм чоловіком, командиром чеченського батальйону імені Джохара Дудаєва Адамом Осмаєвим, коли їх автомобіль обстріляли. Окуєва загинула на місці, її чоловік отримав поранення, проте його життю загрози немає. Це був не перший напад на Окуеву і Осмаєва в цьому році.

1 червня вони домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde на вулиці Кирилівській в центрі Києва. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого Окуєва з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілив у нападника, поранивши його.