ua en ru

"Годі вигадувати!": вчителька, що виїхала на заробітки, відповіла на критику

"Годі вигадувати!": вчителька, що виїхала на заробітки, відповіла на критику Фото: Віолетта Македон (facebook.com/violetta.makedon)

Македон звернулася до всіх представників ЗМІ, щоб ті не писали того, чого насправді не було

Вчителька Віолетта Македон, яка отримала в минулому році почесне звання, а потім виїхала на заробітки до Великобританії, прокоментувала ажиатож навколо своєї персони в українських ЗМІ, після того, як стало відомо, що вона справді виїхала на роботу за кордон. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

На своїй сторінці в соцмережі Македон звернулася до всіх представників ЗМІ, щоб ті не писали того, чого насправді не було і немає.

"Шановні журналісти! Величезне прохання до Вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей", - обурилася жінка.

Вона заявила, що, навпаки, умови в місцевій школі посприяли тому, що вона стала Вчителькою року в Україні".

"Умови праці в школі сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, теж є. Я - живий приклад. У певних виданнях є цілі абзаци, які вигадані. Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпних умов праці, життя і перспективі розвитку! Досить вигадувати!" – написала вона.

"Годі вигадувати!": вчителька, що виїхала на заробітки, відповіла на критику

Скріншот поста (facebook.com/violetta.makedon)

Нагадаємо, що викладач англійської мови, яка в 2016 році перемогла у конкурсі "Учитель року" і отримала нагороду "Заслужений вчитель України", переїхала жити та працювати в Лондон.

Зараз вона приїхала на батьківщину на пару днів відвідати сина. За словами жінки, у Великобританії вона вирішила поїхати тому, що бачить там великі перспективи для своєї реалізації. У Лондоні Віолетта Македон працює доглядальницею у сім'ї англійця і українки.

Заслужена вчителька повинна наглядати за літнім чоловіком Бобом, гуляти з ним, ходити в парки і музеї. Македон зазначає, що незважаючи на своє усвідомлене рішення переїхати, вона дуже нудьгує по будинку і рідній школі, де він раніше викладала.