"Хворобам байдуже, про що мріяв ваш малюк": ролик про вакцинацію змусив українців замислитися (відео)

"Хворобам байдуже, про що мріяв ваш малюк": ролик про вакцинацію змусив українців замислитися (відео)
Фото: Дитина (pixabay.com/ru/users/marvelmozhko)

У ролику розповіли, ким би могли стати діти, якби батьки зробили їм щеплення

У мережі показали ролик, який пояснює, чим загрожує відмова від вакцинації дітей. Ролик опубліковано на сторінці "Баба й кіт". В емоційній манері голос за кадром розповідає, які професії могли б освоїти діти, якщо б їх захистили вакциною.

"Цей ролик зняли міжнародні організації, щоб пояснити всім, що означає відмовитися від вакцинації. Про репосте просимо рідко, але це саме той випадок", - підписали під відео.

Відео: Соціальний ролик (facebook.com/babaandkit)

Ролик викликав великий суспільний резонанс в мережі. Люди в коментарях пишуть, що думають з цього приводу.

"У цей відеоролик потрібно додати статистичні дані щодо негативних наслідків вакцинації, випадки пошкодження нервової системи та ДЦП, кількість смертельних випадків та інші ускладнення. Потрібно показувати дві сторони медалі...", - висловився Василь Михалюк.

"Моя сусідка вже півтора місяця в лікарні з дитиною, вкололи в ніжку індійську вакцину. Нога розпухла в три рази і посиніла! Ніхто не дає гарантії збереження ноги. Хто буде відповідати? Матері борються за те, щоб в Україну завозилися якісні і перевірені вакцини, а не дешеві індійські", - написала Тетяна Андраш.

"Хай покажуть ролик, з чого створюють вакцину? Нормальний, просвітницький ролик, без маніпулятивних технологій, як в цьому відео. У всіх вакцинах використаний абортивний матеріал? Перевіряють його ретельно на наявність ракових клітин? Навіть якщо це так, нехай доведуть, що це безпечніше для життя дитини, ніж кір або краснуха", - прокоментувала Тетяна Журавльова.

"Хворобам байдуже, про що мріяв ваш малюк": ролик про вакцинацію змусив українців замислитися (відео)Скріншот коментарів (facebook.com/babaandkit)

"Хай дебіли не прищеплюються, нас і так на землі занадто багато, хай всі божевільні вимруть, як доісторичні тварини, і, так, не забудьте від всіх інших хвороб поставити п'явок і сходити до знахарки або батюшки, нехай вас вилікують, природний відбір в усіх своїй красі", - написала Діана Левунец.

"Вже пішли на такі реклами, тиснуть на жалість, щоб пропхати закуплені сумнівні вакцини. Про індійських взагалі мовчу", - відреагувала Орися Горбус.

"Хворобам байдуже, про що мріяв ваш малюк": ролик про вакцинацію змусив українців замислитися (відео)Скріншот коментарів (facebook.com/babaandkit)

Нагадаємо, що у мережі розкрили схеми "липових" довідок про щеплення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся