ru ua

"І зронивши сльозу лелека": в мережі висміяли сучасну українську культуру в інтерпретації Гройсмана

"І зронивши сльозу лелека": в мережі висміяли сучасну українську культуру в інтерпретації Гройсмана Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

У мережі висміяли привітання прем'єр-міністра з Днем української культури

У мережі висміяли привітання прем'єр-міністра Володимира Гройсмана працівникам культури. Справа в тому, що голова Верховної Ради своє привітання проілюстрував фотографією з танцюристами в національних українських костюмах. Про це повідомляється на сторінці "Телебачення Торонто" в Facebook.

"Шановні Влад Троїцький театр ДАХ, Ріапобой та Onuka, Мирослав Слабошпицький і Марися Нікітюк, PinchukArtCentre та Мистецький Арсенал, Олександр Ройтбурд і Жанна Кадирова, Тарас Прохасько та Сергій Жадан, ось вам найщиріші вітання від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який чітко знає, як має виглядати сучасна українська культура!", - іронічно написали на сторінці

Прем'єр-міністра вирішили потролити слова з української народної пісні.

"Шановний Володимир Борисович! У цей святковий день української культури хочеться процитувати вам ці вічні слова:

"Зеленеє жито, зелене,
Хорошії гості у мене.
Зеленеє жито женці жнуть,
Хорошії гості в хату йдуть".

"І зронивши сльозу лелека": в мережі висміяли сучасну українську культуру в інтерпретації Гройсмана"І зронивши сльозу лелека": в мережі висміяли сучасну українську культуру в інтерпретації ГройсманаСкріншот (facebook.com/TVToronto)

Користувачі в коментарях висміяли "старомодні" смаки прем'єра і його уявлення про українську культуру.

"Просто картинка залишилась від Дня зустрічаючих іноземних гостей в аеропорту. До речі, можна було б такий великий банер повісити перед виходом з літаків, щоб не ганяти більше дівчат туди-сюди", "Шаровари,вишиванка,все як годиться,не вистачає на картинці тільки хлібу-солі", "Зронивши сльозу лелека в квітучому полі васильків, що з повітря видно як тризуб і напис "Любіть Україну", - написали в коментарях.

"І зронивши сльозу лелека": в мережі висміяли сучасну українську культуру в інтерпретації ГройсманаСкріншот коментарів (facebook.com/TVToronto)

Нагадаємо, що у мережі висміяли дитячий клуб "ДНР".