ua en ru

"І їдуть куди подалі": блогер висловилася про українських артистів, які "клянуться" в любові до рідної країни

"І їдуть куди подалі": блогер висловилася про українських артистів, які "клянуться" в любові до рідної країни Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Українка також розповіла про культурне життя в окупованому Луганську

Українським зіркам, які клянуться у любові до своєї країни, проте не хочуть в ній жити, дали слушну пораду. Про це написала блогер Ольга Черненко, передає "24 канал".

Вона також розповіла про культурне життя в окупованому бойовиками Луганську.

"Я не зрозумію ніяк і, ймовірно, ніколи, як можна клястися в любові до країни, з якої при першій можливості їдуть куди подалі", - підкреслила вона.

"І непросто їдуть – живуть фактично де завгодно, крім гаряче улюбленої країни. І батьки там живуть, і діти. А гаряче улюблена країна сприймається як вимушеність – для заробляння грошей", - додала блогер.

"Я про артистів... ти чи не кажи на кожному кроці, як сильно любиш свою країну, або не викладай в соціальних мережах своїх захоплені фотографії перебування в далеких заморських країнах", - порадила вона.

"І одна справа їздити коли-ніколи відпочити там, а інша – жити там весь час з рідкісними проміжками на приїзди у свою гаряче улюблену батьківщину. Схоже на гастрабайтерство, правда? Підзаробив і повернувся додому. Тільки з тією різницею, що людина їздить на заробітки в свою країну", - написала Ольга.

Вона розповіла про культурне життя окупованого Луганська.

"Луганськ обмежений у багато чому. Сюди рідко приїжджають на гастролі. І в ці дні завжди аншлаг, тому що люди сумують за колишнім життям і колишніми можливостями. Ці обмежені можливості намагаються компенсувати відвідуванням рідкісних концертів, яких за минулий рік було, що називається, раз-два і все...", – написала блогер

"Дорослі люди навіть ходять в цирк з тієї ж причини – хочеться різноманітності, якийсь колишнього життя у сфері дозвілля, чого немає вже три роки. А цирк активно експлуатує туалетну тему – на всі віки. І якщо бачиш щось інше, дивуєшся і захоплюєшся тим, що буває інакше, по-іншому", - зазначила жінка.

"Шкода, що ця частина життя втрачена. Шкода, що немає вистав і гастролей – сюди не хочуть їхати. А якщо приїжджають, то ті, хто в своєму чесі не гребує нічим", - підкреслила вона.

"Пісняри" в якомусь своєму десятому складі, що експлуатують назву і костюми, невпізнанні та не схожі на колишніх "Піснярів". Але їх зустріли так душевно і тепло, що авансом пробачили їх м'яті штани, зовсім не концертний вигляд і якийсь трохи дивний концерт. Люди хотіли свята і були впевнені, що все буде так, як їм хочеться. Від артистів це вже не залежало", - вважає блогер.

"На розігрів поставили пісні ще тих років в записі. Поки зал наповнювався, всі слухали "Вільшанки зачувши голосок..." і посміхалися. Артисти вийшли на сцену так, ніби вийшли і знову зайшли. Так, ніби для нас це не подія, а повсякденність – їх концерт. Без високих слів і всього іншого. В кінці сказали, що люблять нас і що ми найкраща публіка. І чомусь в цей раз я повірила цьому, тому що після перерви у гастрольному житті ми дійсно прийняли їх тепло і щиро", - згадала вона.

"Ми скучили за таким життям, коли дві години можна не думати про проблеми, гроші, труднощі, наш дивний статус. Концерти дають таку ілюзію. Можна на дві години вимкнути свідомість і просто слухати і дивитися", - заявила Черненко.

"Мабуть, тому в філармонію завжди ходять. Ходять в театри. Людина намагається вигадувати свою реальність і вірить в неї. Вірить в те, що все майже як раніше. Вона, принаймні, робить для цього все, дотримуючись всіх ритуалів свого колишнього життя", - зазначила Ольга.

"Іноді, щоб забути про війну, треба просто жити як раніше. Влаштовувати недільні обіди, приймати гостей, ходити в театр, водити дитину по суботах в кіно", - додала вона.

До речі, українська співачка розповіла про виступи перед АТОшниками.